معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در بازدید از ستاد استقبال نوروزی شهرداری منطقه ۴، ضمن گفتگو با مسافران نوروزی، از میزان رضایت گردشگران از خدمات ارائه شده اطلاع یافت.

به گزارش تبریزمن، به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، حجت‌الاسلام حمیدی در این بازدید، گفت: شهر تبریز در حوزه گردشگری پتانسیل های فراوانی دارد که نیاز است با نظرسنجی از مسافران عزیز، خواسته ها و علایق آنها را شناسایی و برای شناساندن آثار تاریخی و اماکن دیدنی بیشتر کار شود.

وی با اشاره به فراوانی اقدامات صورت گرفته و خدمات ارائه شده توسط شهرداری منطقه ۴ از ایده های نوین این منطقه از جمله راهنمای گردشگران به مکان های مورد نظر با استفاده از راهنمایان موتور سوار، ارائه اینترنت رایگان و نصب نرم افزار تبریز بر روی تلفن های همراه تقدیر نمودند.

حجت الاسلام حمیدی در آخر ضمن تقدیر و تشکر از اعضای ستاد بر خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مسافران تاکید کرده و افزود: تمام تلاش و توان شهرداری برای تکریم مهمانان نوروزی و ساختن خاطره ای خوش و زیبا برای آنان از حضور در شهر تاریخی تبریز به کار گرفته شده است.

عالی باف شهردار منطقه ۴ نیز در جریان این بازدید با قدردانی از حضور معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در ستاد استقبال نوروزی منطقه گفت: امسال کوشیده‌ایم که خدمات مطلوب‌تر و شایسته‌تری را با ایده های جدید به گردشگران نوروزی ارائه دهیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :