در این بازدید که رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان و تنی چند از اعضای هیات مدیره این سازمان، معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، مدیر کل راه و شهر سازی و شهردار تبریز را همراهی می کردند، میهمانان ضمن حضور در کارگاه ساختمانی جدید این سازمان از بخش های مختلف این پروژه بازدید کردند.

به گزارش تبریزمن، در این بازدید مهندس ایرج شهین باهر ضمن ارائه گزارشی از مراحل اجرایی این پروژه اظهار داشت:ساختمان جدید این سازمان، در ۱۳ طبقه طراحی شده و بزرگترین ساختمان نظام مهندسی در کشور می باشد. و پیش‌بینی می‌شود تا یک‌سال آتی به مراحل تکمیلی نزدیک شود.

وی افزود: ساختمان جدید، در کنار ارایه برنامه های خدماتی و اداری، از امکانات خدماتی و رفاهی بصورت  باشگاه مهندسین که دارای، استخر، رستوران، سالن‌های ورزشی، سالن اجتماعات و مهمان‌سرا برای مهندسان نیز برخوردار خواهد بود.

وی ارایه خدمات رفاهی و خدماتی در باشگاه مهندسین این سازمان را از پیش‌بینی‌های کم‌نظیر ساختمان جدید خواند و اضافه کرد: ایجاد اولین  باغ‌پارک مهندسین کشور در زمینی به وسعت حدود یک هکتار، از برنامه‌های محوطه‌سازی این مرکز بوده و مسابقه طراحی آن هم‌اکنون در حال اجرا است.

 matne dakhelii slayd biruni

ساختمانی استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: با اتمام این پروژه، سه مرکز مهم سازمان در برق‌لامع، ولیعصر و آبرسان، در یک مرکز متمرکز خواهد شد.

شهین‌باهر با اشاره به مراحل طراحی باغ پارک مهندسین در کنار ساختمان جدیداین سازمان گفت: طرح معماری این ساختمان، با برگزاری مسابقه‌ای، از میان ۱۳ طرح برتر انتخاب شده و از حیث معماری و زیبایی، الگوی ارزشمندی در برنامه‌های ساخت‌وساز برای شهر تبریزخواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :