معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان در باشگاه گسترش فولاد تبریز حضور یافت.

به گزارش تبریزمن، معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان در باشگاه گسترش فولاد تبریز حضور یافت.

دکتر امیررضا خادم ، معاون حقوقی و پارلمانی وزیر وزش و جوانان و هیئت همراه ، عصر امروز – سه شنبه ۳۱ فروردین – ضمن سفر به تبریز از ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد تبریز ، بازدید به عمل آورد.

دکتر خادم طی این بازدید از چمن ورزشگاه، رختکن، VIP و اتاق فرمان و بخش های مختلف ورزشگاه به گفتگو با مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز پرداخت و از نحوه ساخت ، شرایط و امکانات و طرح های عمرانی ورزشگاه اطلاعاتی را کسب نمود.

غلامرضا سمندر نیز با اشاره به تاریخچه فعالیت باشگاه گسترش فولاد تبریز و هدفگذاری کلان برای توسعه زیرساخت ها و اجرای طرح های مکمل و نزدیک شدن به استانداردهای حرفه ای فوتبال ، توضیحاتی را ارایه نمود.

پس انجام بازدید، جلسه ای با حضور، دکتر امیررضا خادم، جمشید نظمی ، مهندس غلامرضا سمندر، حبیب ستوده نژاد و جمعی از مدیران ورزش استان و گسترش فولاد تبریز در محل باشگاه برگزار گردید.

گفتنی ست، دکتر امیر رضا خادم ، معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان جهت بررسی شرایط ورزش استان آذربایجان شرقی صبح امروز به تبریز سفر کرد و پس از بازدید از ورزشگاه گسترش فولاد تبریز برای دیدار با دکتر جبارزاده راهی استانداری آذربایجان شرقی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :