مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: زمین چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز بر اساس استانداردهای روز دنیا در حال بازسازی است.

به گزارش تبریزمن، «مصطفی مدبر» روز سه شنبه در جریان بازدید از آخرین مراحل اجرای عملیات بازسازی ورزشگاه ۷۰ هزار نفری یادگار امام تبریز گفت: عملیات بازسازی زمین چمن این ورزشگاه متناسب با استانداردهای روز دنیا از خرداد ماه امسال آغاز شده است.

وی افزود: با توجه به شرایط آب وهوایی استان آذربایجان شرقی، زمین چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز به سیستم گرمایش از کف مجهز شده است.

مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: پیش از این زمین چمن ورزشگاه های آزادی تهران، نقش جهان اصفهان، میانرود شیراز و همدان به سیستم گرمایش از کف تجهیز شده است.

مدبر افزود: برای نخستین بار سیستم جمع آوری آب های سطحی به منظور استفاده مجدد از آب های سطحی در ورزشگاه تبریز نصب می شود.

وی اعتبار بازسازی زمین چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز را بیش از ۲۰میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: ما برای تسریع کار از چمن های رولی وارداتی ترکیه استفاده می کنیم تا این زمین قبل از برگزاری بازی های لیگ به بهره برداری برسد.

به گفته مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، این ورزشگاه مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا است و همواره میزبان شایسته ای برای برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال بوده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :