به گزارش تبریزمن، دو تیم الاهلی امارات و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۲۰:۰۰ امروز سه شنبه در استادیوم آل راشد دبی و در دیداری مهم برای میزبان و تشریفاتی برای میهمان به مصاف هم رفته اند که در نهایت رقابت دو تیم با نتیجه سه بر دو به سود تیم اماراتی خاتمه یافت.

تیم اماراتی که برای صعود به دور بعدی رقابت های نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار خانگی داشت از همان ابتدای کار توسط احمد خلیل و اورتون ریبرو چند باری دروازه عیسی اندوی را با خطر مواجه کردند و به شدت به دنبال گشودن دروازه ی او بودند.

با این حال ابتدا تراکتورسازان در دقیقه بیست بازی و روی حرکت عالی احمد کامدار موقعیت خوبی را بدست آوردند که مهرداد بایرامی توانست آن را در نهایت تبدیل به گل کرده و حساب کار را به سود تیم تبریزی بکند. برتری در این مسابقه با توجه به هفته های حساس پیش رو در لیگ برتر، می توانست از نظر روحی و روانی تاثیر بسیار خوبی بر روی تیم تراکتورسازی داشته باشد.

پس از به ثمر رسیدن گل توسط بایرامی، الاهلی دامنه حملات خود را افزایش داد و یکی دو موقعیت صدردرصد گل زا نیز به وجود آورد اما موفق به گشودن دروازه نشد تا اینکه دیدار دو تیم در پایان نیمه اول با یک گل به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

اما در نیمه دوم این الاهلی امارات بود که بالاخره توانست در دقیقه ۵۸ بازی توسط بازیکن توانمند برزیلی خود، اورتون ریبرو دروازه تراکتور را باز کند، در ادامه نیز با وجود اینکه نریمان جهان باردیگر تیم تبریزی برای دومین بار در این بازی پیش انداخت، احمد خلیل با به ثمر رساندن دو گل در دقایق ۷۸ و ۸۹ نسخه ی شاگردان تونی را پیچید و وداع تلخی برای تراکتورسازان در این دوره از رقابت ها رقم زد.

با این نتیجه تیم الاهلی با توجه به تساوی نسف قارشی در دیدار همزمان، به همراه دیگر تیم همنام عربستانی راهی دور بعدی رقابت ها شدند.

تراکتورسازان در این بازی با ترکیب عیسی اندوی ، میرهانی هاشمی ، خالد شفیعی ، محمد ایرانپوریان ، شهریار شیروند ، احمد کامدار ، محمد پوررحمت الله ، سامان نریمان جهان ، فرید بهزادی کریمی ،شاهین ثاقبی ، مهرداد بایرامی وارد زمین شدند.

برای دادن امتیاز کلیک کنید: هواداران تیم تراکتورسازی می توانند به بازی بازیکنان خود در این بازی امتیاز دهند


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :