شانتاژ رسانه ای، اتهام و افترا بار دیگر در فضای رسانه ای استان و به خصوص شهر تبریز پراکنده شده و ضعف و ترس شدید عده ای از محبوبیت فراگیر کاندیداهای اصلاح طلب را به نمایش گذاشته است.

تبریزمن، سرویس سیاسی: تخریب، اتهام، افراط، تفریط، توهم، شایعه پراکنی و در کل زیر پا گذاشتن اخلاق حرفه ای از شاخصه های اصلی برخی رسانه های جهت دار ( که نیازی به معرفی ندارند ) می باشد و این خصلت از موضوعاتی چون ورزش، در برهه کنونی به رقابت های انتخاباتی تغییر نشانه رفته است.

مطالب این رسانه های معلوم الحال در ایام کنونی، پس از توهین به قشرجوان جامعه و تخریب و مسائلی از این دست، روی کاندیداها زوم شده و اخبار اتهامی و بی اساس روی خروجی شان قرار گرفته است.

سوابق چنین احزاب و نیز رسانه هایشان کاملا نشان دهنده طیبیعی بودن چنین بی اخلاقی هایی می باشد و امری خارج از طبیعت این مجموعه ها رخ نداده است، با این حال برای روشن شدن اذهان عمومی لازم است یکی دو نکته یادآوری شود.

این که در روزهای اخیر گفته می شود اصلاح طلبان حاضر به مناظره نیستند و پاسخی به سوال های موجود ندارند، کاملا فرار رو به جلو بوده و نشان دهنده ضعف های عمیق و ترس شدید اتهام زننده است.

اینان خود را به فراموشی زده اند که اصلاح طلبان بیشترین میزان حضور در مناظرات دانشجویی را دارند و افرادی چون دکتر پزشکیان، محبوبیت و مقبولیت بالای خود را از طریق همین مناظرات و پاسخ به سوال های مختلف در تجمعات علمی به دست آورده اند.

حضور فعال در بین مردم و پاسخ به شبهات و سوال های آنان باعث شده تا اصلاح طلبان نیازی به تبلیغات گسترده و استفاده از منابع مالی میلیاردی که مشخص نیست از کجا و از چه منبعی به دست اصولگرایان رسیده، نداشته باشند! روحیه علمی و اخلاق مداری کاندیداهای اصلاح طلب، خود نشانی بر ضعف و جهل اتهام زنندگان است.

به عنوان حسن ختام، دعوت می کنیم تصاویر زیر را از گفتمان آزاد دانشجویی که روز گذشته (۲اسفند) در محل دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و با حضور اصلاح طلبان شاخص برگزار شد، را نظاره کنید:

IMG_2724

photo_2016-02-22_01-13-25

photo_2016-02-22_01-13-35


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :