به گزارش تبریزمن، لوسیانو ادینهو مهاجم سابق تیم تراکتورسازی که بعد از آقای گل شدن به قطر رفت این روز ها دوباره سوژه رسانه ها شده است که اینبار از سوی یکی از خبرگزاری ها کشور موضوع جدایی وی مطرح شد.

با نزدیک شدن به تعطیلات نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ایران، هر روز اخبار مختلفی از نقل و انتقال بازیکنان لیگ برتری به گوش می‌رسد. باشگاه پرسپولیس که به نظر می‌رسد ابتدای فصل نتوانست در نقل و انتقالات عملکرد چندان مناسبی داشته باشد و همچنین در ادامه کار، هادی نوروزی کاپیتان خود را از دست داد، این روزها به دنبال تقویت خود برای حضور قدرتمند در نیم فصل دوم است.

هرچند مسئولان باشگاه اعلام کرده‌اند که برانکو ایوانکوویچ هنوز لیستی به آنها نداده است، ولی از محمد نوری و لوسیانو ادینیو به عنوان دو بازیکنی یاد می‌شود که احتمالا در نیم فصل دوم به جمع سرخپوشان اضافه شوند. محمد نوری این فصل در تیم المسیمیر قطر بازی می‌کند و با این تیم در قعر جدول قرار دارد.

لوسیانو ادینهو (5)

ادینیو هم که فصل گذشته با تیم تراکتورسازی آقای گل لیگ برتر ایران شد، با مبلغ زیادی راهی تیم السیلیه قطر شد ولی در این تیم هرگز نشانی از یک مهاجم خطرناک نداشت. نه تنها ادینیو که دیگر مهاجمان تیم السیلیه هم عملکرد خوبی نداشته‌اند و همین مسئله باعث ناراحتی و نارضایتی مسئولان این باشگاه شده است. آنها قصد دارند با هماهنگی سامی الطرابلسی سرمربی خود در تعطیلات زمستانی، در خط حمله تیم خود تغییراتی ایجاد کرده و آنرا تقویت کنند تا از این شرایط خارج شوند.

این خبری است که سایت الکاس قطر آنرا منتشر و اعلام کرده است که جایگاه نامناسب السیلیه در جدول رده بندی باعث شده تا مسئولان السیلیه به فکر تغییراتی در بخش هجومی خود باشند.

لوسیانو ادینهو (3)

سعید عباسی مدیرعامل باشگه تراکتورساز، در گفتگو های اخیر خود با خبرگزاری ها، از داشتن قرارداد ادینهو با باشگاه قطری اظهار بی اطلاعی کرده که در ادامه عین صحبت های منتشر شده در خبرگزاری و سایت های خبری را در زیر می خوانید.

شایعه جدایی ادینهو از تیم السیلیه قطر مطرح شده است. آیا با این بازیکن صحبتی داشتید؟

نمی دانم او با باشگاهش قرارداد دارد یا خیر ولی اگر جدا شود دوست داریم او را به خدمت بگیریم.

به طور مستقیم با ادینهو صحبت نکردیم اما چیزهایی در رابطه با جدایی او شنیده‌ایم. اگر این بازیکن از تیم قطری خود جدا شود دوست داریم او را جذب کنیم و در این راستا تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا در صورت جدایی این بازیکن او را به تیم بازگردانیم.

ادینهو

در حالی که هواداران از مسئولین بازگرداندن ادینهو را می خواهند و حتی کادر فنی نیز در خط حمله با نبود یک مهاجم ششدانگ مواجه شده است، مسئولین تراکتورسازی از وضعیت ادینهو در قطر بی اطلاع هستند و با وجود اینکه گفته اند چیزهایی در رابطه با جدایی وی شنیده ولی هیچ اقدامی در خصوص پیگیری وضعیت این بازیکن نکرده اند.

لوسیانو ادینهو در مورد اینکه احتمال دارد به پرسپولیس بیاید یا خیر گفت: نه چنین چیزی امکان ندارد زیرا من یک سال با السیلیه قرارداد دارم و خبر آمدنم به پرسپولیس شایعه است.

ادینهو

او در مورد اینکه بازی‌های تراکتورسازی یا به عبارتی تیم فصل گذشته‌اش را پیگیری می‌کند یا خیر ادامه داد: بله من بازی‌های این تیم را می‌بینم و دلم حسابی برای هواداران تراکتورسازی تنگ شده. برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

همچنین خبرنگاران از برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا خواهان جذب این بازیکن است پرسیدند، که وی در پاسخ گفت: هیچ صحبتی در این مورد نیست و بحث حضور ادینهو در پرسپولیس مطرح نشده است.

به زودی آخرین عملکرد لوسیانو ادینهو در تیم قطری از پایگاه خبری تبریزمن، منتشر خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :