به گزارش تبریزمن، اقا معلم فوتبال ایران که بعد از برکناریش حدود دو فصل پیش از تراکتورسازی ؛ هنوز هم از این تیم دلگیر است و بقولی هنوز نتوانسته انتقام خودش را بگیرد. بخصوص که او بعد جدایی از تراکتور به سایپا پیوست و تمام ۴ دیداری را که با سایپا به مصاف تراکتور رفته است را باخته !

تراکتوری ها این روز ها یا بطور کل این فصل علارغم داشتن ستاره های رنگارنگ حال ُ روز خوبی ندارند و با چهارده امتیاز ، بعد از یازده هفته رده ای بهتر از دهمی بدست نیاورده اند ، برای همین شاید انگیزه سربازان تراکتور برای اثبات خودشان در جام حذفی بیشتر باشد.

گرچه در طرف مقابل هم مجید جلالی با وجود خرید ستاره های گرانقیمتی مثل نکونام و رضایی زیاد نتایج مورد دلخواه مدیران سایپا را بدست نیاورده است، او هم انگیزه های خاص خودش را برای فتح جام حذفی دارد.

سرخ های تبریز برای این دیدار به احتمال زیاد سینا عشوری را در اختیار نخواهند داشت؛ و بالاجبار باید به احمد عبدالله زاده ای بازی دهند که عملکردش در دو بازی اخیر چیزی شبیه فاجعه بوده است.

و در خط دفاعی هم کاپیتان ایرانپوریان به دلیل اخراج در بازی قبل محروم است.گرچه عملکرد این روزهای خط دفاعی تراکتور هم با خوردن ۶ گل در دوبازی زیاد قابل تعریف نیست. مخصوصا که در بازی با صبا روی هر دو گل خورده تراکتور ، مدافعین مرکزی این تیم نقش پاسور و گلزن را برای صبایی ها انجام دادند! و با اشتباهات عجیبشان مقدمات شکست تراکتور را فراهم کردند ! باید دید تونی با چه تغییراتی در خط دفاعی مقابل سایپا صف ارایی خواهد کرد.

شاید تنها امید تونی به خط حمله تازه جان گرفته اش باشد که طی ۴ بازی ۹ گل زده اند و نمیتوان از نقش رحمانی و اگوستو سزار چشم پوشی کرد. و همچنین حمزه یونس که نشان داده مهاجم با کلاسی است.

باید دید تونی که این روزها با وجود مربیان در دسترسی مثل حسین فرکی بیش از پیش خودش را در لبه پرتگاه حس میکند، میتواند دوباره امید را به جمع پرشورها بازگرداند یا خیر ؟!


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :