کریم باقری که چند روزی در تمرینات پرسپولیس غایب بود امروز در زمین چمن درفشی فر حاضر شد.

به گزارش تبریزمن، باقری که در دیدار برابر پیکان از سوی داور بازی اخراج شده بود روز گذشته تیمش برابر ملوان را همراهی نمی کرد. البته عضو کادرفنی پرسپولیس در تمرینات چند روز اخیر تیمش نیز غیبت داشت تا شایعه ناراحتی اش نیز به گوش برسد. هر چند طی این روزها سرپرست باشگاه پرسپولیس بارها اعلام کرد که بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی به دلیل کمردرد در تمرینات حاضر نشده است. با این حال پیشکسوت محبوب تیم پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان حضور داشته و بر ریکاوری بازیکنان رسیدگی کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس که عصر روز یکشنبه و در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی برابر ملوان به پیروزی دست یافت، امروز یک جلسه تمرین را در مجموعه ورزشی درفشی‌‌فر تهران برگزار کرد. بعد از این تمرین کادرفنی پرسپولیس اعلام کردند که تمرین فردا (سه‌شنبه) این تیم تعطیل شده و سرخپوشان از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه برنامه‌های آماده‌سازی خود را برای دیدار حساس مقابل تراکتورسازی پیگیری می‌کنند.

گفتنیست دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران روز جمعه سوم مهرماه و از ساعت ۱۶:۲۰ در استادیوم یادگارامام شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت. دیدار حساسی که شاگردان تونی الیویرا و برانکو برای حضور دوباره در جمع مدعیان اصلی لیگ برتر به انجام خواهند رساند.

پرسپولیس


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :