به گزارش تبریزمن، تمرین امروز تراکتورسازان در کمپ تمرینی باشگاه با حواشی زیادی همراه بود که از نارضایتی هواداران تیم از جدایی لوسیانو ادینهو گلزن قهار برزیلی فصل گذشته و آندرانیک تیموریان، بهترین بازیکن سالهای اخیر فوتبال کشور نشات گرفته بود.

شدت اعتراض هواداران در دقایق ابتدایی تمرین به حدی رسید که شعار ” عباسی حیا کن تراکتورو رها کن ” در کمپ تمرینی طنین انداز شد و عدم پاسخگویی ایوب ذوالفقاری به هواداران و درگیری لفظی وی با یکی از لیدر های محبوب باشگاه، جو را متشنج تر کرد. ” مدیر بی لیاقت؛ ادینهو ادینهو” دیگر شعار هواداران حاضر در کمپ تمرینی بود که به پیوستن این بازیکن به تیم های قطری اشاره می کرد. گفته می شود در صورتی که باشگاه تراکتورسازی کمی مبلغ قرارداد ادینهو را افزایش می داد، این بازیکن برزیلی حاضر بود با دریافت مالی بسیار کمتری نسبت به تیم قطری در جمع سرخپوشان باقی بماند، اما مدیران تراکتورسازی حاضر به پرداخت این مبلغ نشده اند.

DSC_0001

– سروش رفیعی و بختیار رحمانی، ستاره تازه وارد تیم تراکتورسازی، زود تر از سایر بازیکنان وارد کمپ تمرینی باشگاه شدند.

– برخی از هواداران تیم به حضور بازیکنان سرباز در جمع سرخپوشان چندان تمایل نشان نداده و اظهار می کردند که آنان تعصب و انگیزه لازم را با توجه به مبلغ دریافتی کمی که خواهند داشت، در ترکیب سرخپوشان نخواهد داشت.

– همچنین برخی هواداران عقیده داشتند که مدیران تیم تا کنون فقط بازیکنان سرباز و با صرف مبالغ اندک را به خدمت گرفته اند، و معلوم نیست با بقیه بودجه میلیاردی باشگاه چرا بازیکنان همچون ادینهو و تیموریان حفظ نشدند.

– جدایی گردانی، کیانی و کامدار از مسائلی بود که مورد اختلاف هواداران بود و برخی موافق و برخی مخالف بودند. مخصوصا در مورد مهدی کیانی که باعث درگیری لفظی شدیدی بین هواداران شد.

– جمعی از هواداران تراکتورسازی به کم رمقی تونی الیویرا در تمرینات اشاره داشته و اعتقاد داشتند، این تونی، تونی دو سه سال قبل نیست و کمتر به خود فشار می آورد.

– بختیار رحمانی تقریبا تمام طول مدت تمرین، در کنار سروش رفیعی بود. دو هم تیمی سابق کم کم با دیگر بازیکنان در حال گرم شدن و ایجاد رابطه بودند !

– فردین عابدینی که دچار مصدومیت بود، به صورت انفرادی تمرین می کرد و از جمع دیگر بازیکنان جدا بود.

– کاظم شهریاری علی رغم سایر مسئولین حاضر در تمرین، در میان هواداران حاضر شده و تا حدی که اطلاع داشت، به سوالات آنان پاسخ داد.

– شیرجه های بلند محمدرضا اخباری و آمادگی بدنی وی هواداران حاضر در کمپ را به وجد آورد.

– سروش رفیعی، در این جلسه، علی رغم بختیار رحمانی که عملکرد فوق العاده ای در اولین جلسه تمرین خود داشت، نتوانست چندان خوب ظاهر شود. همین امر شاید باعث شد تا پس از تمرین تونی الیویرا چند دقیقه با او صحبت کند.

– آنتونی الیویرا تقریبا جای پدر خود را گرفته، و به جای او با حرارت و انرژی خاصی بازیکنان تیم را هدایت می کرد.

– مهرداد بایرامی که تقریبا تنها مهاجم تخصصی فعلی باشگاه می باشد، در تمرین امروز موفق به گلزنی نشده و چند موقعیت تک به تک نیز خراب کرد.

– فرید کریمی تنها گل بازی تمرینی را وارد دروازه اخبار کرد.

– شجاع خلیل زاده دچار مصدومیت جزئی شده بود که پس از تشویق هواداران سرپا شد.

– یکی از تدارکات باشگاه، نزدیک بود توپ را با شدت زیاد به سر تونی الیویرا بکوبد که با تلاش مترجم وی، تونی نجات پیدا کرد! آنتونی الیویرا از این اتفاق تدارکات باشگاه بسیار عصبانی شد که با دخالت بازیکنان، این قائله نیز ختم به خیر شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :