به گزارش تبریزمن، دو تیم مس سونگون و شرکت حفاری اهواز از ساعت ۱۷:۰۰ امروز به مصاف هم رفتند که در نهایت لاله های نارنجی توانستند علی رغم واگذاری سنگین نتیجه در نیمه اول، در نیمه دوم به بازی برگشته و یک امتیاز دیدار خارج از خانه را از آن خود کنند.

در ابتدا این شاگردان محسن حسن زاده در تیم حفاری اهواز بودند که بهتر کار کردند و توانستند با سه گل از مس سونگون جلو بیفتند اما شاگردان افضل با درخشش بازیکن برزیلی خود، بلو کار را در نیمه دوم به تساوی کشانده تا بازی بزرگ هفته با تساوی خاتمه یابد. در این بازی حمد ملاعلی،حسین فهیمی،شهاب طالبی برای حفاری و بلو (۲بار) به همراه حسین طیبی برای مس گلزنی کردند.

مس سونگون که پیش از این با تفاضل گل پشت سر دبیری جای گرفته بود، بار دیگر هفت امتیازی شده و با توجه به تساوی دبیری در این هفته، پشت سر این تیم قرار گرفت. به این ترتیب رتبه های چهارم و پنجم جدول رده بندی به دو تیم تبریزی رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور اختصاص گرفت.

شرکت حفاری نیز همچنان با ۸ امتیاز در رتبه دوم باقی ماند اما شاگردان وحید شمسایی در تیم تاسیسات دریایی با یک بازی کمتر همچنان با ۹ امتیاز صدرنشین جدول می باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :