به گزارش تبریزمن، هفته های گذشته، خبر های ضد و نقیضی در سایت ها و خبرگزاری را در خصوص مذاکره مسئولین تراکتور با امیر قلعه نوعی برای حضور مجدد وی به عنوان سکان دار سرخ پوشان درج شده بود.

اما بعد از گذشت چند هفته از انتشار این اخبار و تکذیب آن از سوی سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی و اعلام حمایت تمام و کمال از تونی اولیویرا، اینبار یک روز مانده به بازی مقابل ملوان خبرهایی مبنی بر مذاکره با امیرقلعه نوعی بر روی سایت ها، فضای مجازی و …. درج شد، که نمونه هایی از این سایت ها را در زیر میبینید:

http://www.isport.ir/fa/content/161219/

ریسک بزرگ در تراکتورسازی؛ صدای پای قلعه نویی می آید

تراکتور و قلعه نویی دو جبهه ای که بعد از جدایی قلعه نویی در پایان فصل ۹۰-۹۱ مثل آبُ آتش به یکدیگر تاخته اند.

قلعه نویی معتقد است او بوده که به تراکتور شخصیت یک مدعی را داده ولی در نقطه مقابل پرشور ها این حرف قلعه نویی را نوعی توهین دانسته و معتقدند انها قبل از قلعه نویی هم با کمالوند تا آستانه کسب سهمیه آسیا پیشرفتند که اشتباهات داوری گریبان آن تیم شایسته را گرفت، و بعدا هم با تونی به افتخارات بزرگتری رسیدند که دیگر جایی به منت زدن های قلعه نویی با آن ادبیات خاصش نباشد.

اما این روزها تراکتوری ها که با پیرمرد محبوب پرتغالی بعد از فاجعه ۲۵ اردیبهشت هنوز نتوانسته اند روی خوشی را ببینند ، کم کم اسم قلعه نویی را بعنوان الترناتیو تونی می شنوند و یا شاید در اینده جانشین تونی ببینند.

با توجه به عملکرد کادر فنی، در صورت باخت تراکتورسازی در مقابل ملوان احتمال دارد کادر مدیریتی باشگاه دست به تغییراتی زده و مثل بازیکن خریدنش عمل کند که با وجود گزینه های خوب دیگر، سراغ امیر قلعه نویی برود که در این اواخر نه کارنامه و نه رابطه خوبی با پرشور ها داشته اشت.

با توجه به صحبت های چند ماه پیش هوتن قلعه نویی فرزند امیر قلعه نویی در فضای مجازی مبنی بر اینکه کلاه پدرم هم بیفتد تبریز سراغش نمیرود ، حالا باید گفت که انگار بیکاری به جناب امیر خان قلعه نویی خیلی فشار اورده که به هر ترتیبی که شده میخواهد به نیمکت هدایت تراکتور برسد.

درست است که تراکتور این روزها اصلا حال روز خوبی ندارد و رتبه دهمی اصلا در شأن این تیم نمی باشد ، ولی خوب سرمربی این تیم تونی اولیویرایی است که رأی اعتمادش را خیلی وقت پیش از پرشورها گرفته است و اگر صلاح تیم به تغییر اوست باید سراغ گزینه های اصلح و کار آزموده رفت نه امثال قلعه نویی که دیگر تاریخ مصرفش خیلی وقت پیش ها تمام شده است.

قطعا این اخبار می تواند شایعاتی بیش نباشد. چرا که مدیران باشگاه در مصاحبه های اخیر حمایت خود را از تونی اولیویرا، کادر فنی و بازیکنان انجام داده اند و در این بین نیز هواداران تراکتورسازی حمایت همیشگی خود را از تونی محبوب دریغ نمی کنند.

 

ساجد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :