به گزارش تبریزمن، خالد شفیعی مدافع تیم تراکتور سازی تبریز مقابل گسترش فولاد به هنگام به ثمر رساندن گل مصدومیتی از ناحیه بینی پیدا کرد.

گل مدافع تراکتور سازی که به گل خونین معروف است باعث شکستی بینی وی شد. این بازیکن بعد از پایان بازی به مطب پزشک رفت تا از عوارض بعدی این مصدومیت جلوگیری کند.

خالد شفیعی بعد از مدتی در جمع تراکتورسازان حاضر شد و همراه با پزشک تیم انفرادی تمرین کرد تا خود را برای نیم فصل دوم آماده کند.

این بازیکن متعصب در جریان تمرین تیمش دچار شکستی مجدد بینی شد و به همین دلیل بازی راه آهن را از دست داده و برای طی کردن مراحل درمانی اش راهی تبریز شده بود.

گفته می شود پزشک معالج وی جراحی کوچکی روی بینی وی انجام داده است. شفیعی بعد از چند روز استراحت دوباره از امروز در تمرینات حضور دارد.

پزشک تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در رابطه با وضعیت خالد شفیعی خاطرنشان کرد: در جریان تمرین بینی شفیعی به سر یکی از بازیکنان برخورد کرد و به همین خاطر او از ناحیه بینی دچار شکستگی شد. وی که چند روزی بود استراحت می کرد به تمرینات برگشته و با نظر پزشک نرم دوی می کند. شفیعی در صورتی می تواند در بازی پدیده حضور داشته باشد که ماسک مخصوص بزند.

phpThumb_generated_thumbn

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :