تبریزمن، سرویس ورزشی: تراکتوری ها و هواداران میلیونی اش روزی بزرگ در تاریخ فوتبال تیمشان رقم زدند. اخطار تراکتور به آسیا موضوعی مهم تر از برد برابر الجزیره بود تا به همه رقبا یک بیدار باش درست و حسابی بدهند.

مهدی کریمیان، هافبک سابق تیم تراکتورسازی که یکی از بازیکنان اصلی تیم در این بازی بود و غیبت دهنوی کار او را هم سخت کرده بود ولی تمام تلاش خود را به کار بست تا میانه میدان را به خوبی مدیریت کند و اجازه تاخت و تاز در این منطقه را به الجزیره ندهد. الحق هم باید گفت که در این مورد موفق بود. ولی آنجا که باید برای زدن ضربه نهایی به کمک مهاجمان می رفت تا دفاع حریف به هم بریزد، کمی تا قسمتی کند عمل کرد.

کریمیان در گفتگو با تبریزمن، در خصوص خاطراتش از این بازی بزرگ گفت: من دقیقا یادم است وقتی وارد زمین شدیم، بازیکنان و کادر فنی تیم الجزیره امارات زود تر از ما وارد استادیوم شده بودند و وقتی با جمعیت بیش از ۸۰ هزار نفر روبرو شدند با تبلت و گوشی های خود از جمعیت و جو استادیوم فیلم و عکسبرداری می کردند.

imagedisplay (2)

وی ادامه داد: الجزیره بازیکنان بزرگ و میلیاردی زیادی در ترکیب خود داشت ولی کارهایی که با دیدن جو استادیوم می کردند، نشان گر این موضوع بود که تاحالا چنین جوی از نزدیک ندیده بودند. خوشبختانه در آن دیدار، از همان ابتدا بازی خوبی ارائه دادیم و توانستیم در نهایت با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسیم که پاس گل دوم را هم من به جواد کاظمیان دادم که آن صحنه هم گل شد و گل های دیگر را سید صالحی و ابراهیم زاده زدند.

کریمیان اظهار داشت: تراکتورسازی برای اولین بار در آسیا حضور داشت و از همان موقع نیز مسئولین AFC حساب ویژه ای روی تراکتور و هوادارانش باز کردند. یادش بخیر روز های بسیار خوبی سپری کرده بودیم.

imagedisplay (14)

وی افزود: در اخبار می خواندم که الجزیره ای ها با هواپیمای اختصاصی به تبریز سفر خواهند کرد ولی به نظر من تنها چیزی که برای تراکتورسازی اختصاصی است، هواداران این تیم می باشد که در همه حال یار و یاور آن هستند.

هافبک سابق تراکتورسازان بیان کرد: با توجه به شرایط و مشکلاتی که در منطقه بوجود آمده است، دوست دارم چه تراکتورسای، سپاهان و ذوب آهن هم که با تیم های حاشیه خلیج فارس بازی دارند همه بازی های خود را ببرند. چرا که این بازی ها ملی به حساب می آید و پیروزی در این بازی ها باعث می شود غرور مردم دوباره برانگیخته شود.

imagedisplay (22)

وی توضیح داد: به عنوان یکی از بازیکنان سابق تیم تراکتورسازی، از هواداران این تیم می خواهم در این بازی تراکتور را تنها نگذارند و مثل سال های گذشته پرشور و پرتعداد حضور داشته باشند تا رعب و وحشتی به تن بازیکنان و کادر فنی الجزیره بی افتد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :