سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز کسب پیروزی مقابل ملوان را، دستاورد بسیار مهمی برای گسترش فولاد و فوتبال تبریز قلمداد کرد.
به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی مقابل ملوان، ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش اظهار داشت: این دیدار تحت تاثیر باران شدید، شرایط خاصی پیدا کرده بود ولی بحمداله بازیکنان مان با ارایه بازی تاکتیکی و منطقی، حاکم میدان بودند.

فراز کمالوند در ادامه اظهاراتش افزود: به اعتقاد من با توجه به شرایط زمین، بازیکنان مان خیلی با غیرت و فداکارانه بازی کردند. با توجه به اینکه تیم های تبریزی مدت ها بود که در انزلی صاحب پیروزی نشده بودند، کسب این پیروزی، دستاورد بسیار مهمی برای گسترش فولاد و فوتبال تبریز محسوب می شود.

به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، فراز کمالوند در پایان ، با تاکید بر آمادگی نسبی شاگردانش در لیگ برتر عنوان داشت: برگزاری چهار دیدار از پنج مسابقه اول فصل در خارج از خانه ، برای هر تیمی دشوار است، اما خوشبختانه با تلاش بازیکنان و حمایت های مدیریت باشگاه، این برهه را به خوبی طی کردیم.

کمالوند در مورد شکایتش از رسول خطیبی گفت: مشکلی برای پاسخ دادن ندارم اما با توجه به اینکه این مساله به کمیته اخلاق کشیده شده فدراسیون مصرانه خواسته که در موردش صحبت نکنیم.

وی در مورد اینکه در فصل گذشته در یک مسابقه زمین شرایط بدی داشت گفت: آن زمین اصلا قابل بازی کردن نبود. اگر این باران در تبریز می آمد نیم متر آب در روی زمین می‌ماند ولی در شمال زمین‌ها ماسه‌ای است و آب روی زمین نمی ماند و در یک بازی پرسپولیس و فجرسپاسی توپ نیم متر هم روی زمین حرکت نمی‌کرد.


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :