به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در مورد آخرین وضعیت تیم پیش از دیدار با گسترش فولاد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر در گفتگو با تبریزمن اظهار داشت: تیم در شرایط خوبی به سر می برد و تمرینات به‌ طور منظم زیر نظر سرمربی تیم در حال پیگیری می باشد تا روز جمعه یک بازی خوب و تماشاگر پسند را مقابل گسترش فولاد انجام دهیم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: هواداران خوشبختانه از بازیکنان جذب شده و ترکیب تیم رضایت کامل دارند، اما به کمی زمان نیاز داریم تا با رسیدن به هماهنگی کامل بتوانیم امتیازات کامل تمام بازی ها را کسب کرده و دل هواداران را شاد کنیم.

IMG_7375

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ادامه افزود: تیم امسال زیر نظر سرمربی تیم بسته‌ شده و بازیکنان جذب‌ شده نیز طبق درخواست وی در تراکتورسازی هستند که امیدوارم امسال شاهد تیم رویایی تراکتورسازی که طبق میل هواداران است را داشته باشیم. تونی در حال حاضر تلاش می‌کند تا تیم هر چه زودتر به آمادگی برسد و چهره اصلی خود را نمایش دهد که این‌یک مقدار زمان نیاز خواهد داشت و هواداران باید به تیم فرصت دهند تا به آمادگی کامل برسد.

 عباسی تصریح کرد: ما امسال در نقل و انتقالات عملکرد بسیار خوبی را داشتیم و در برنامه نود هم این مسئله تائید شد که تیم ما در مورد جذب بازیکن عملکرد بسیار خوبی داشته است و با این شرایط امیدوارم امسال تیم ما بدون هیچ مشکلی قهرمان لیگ شود. برخی از بازیکنان ما یک سال از فوتبال دور بوده‌اند و تا به شرایط ایده آل برسند به فرصت نیاز خواهند داشت که با تمریناتی که زیر نظر تونی برگزار می‌شود این امید است تا هفته چهارم تیم خود را پیدا کند بازیکنان هماهنگ‌تر شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :