بازیکن تیم تراکتورسازی گفت: تیم ما امسال بازیکنان بزرگی را جذب کرده است و شرایط تیم روزبه‌روز بهتر می‌شود که مقابل راه‌آهن همه تلاش خود را خواهیم کرد تا سه امتیاز بازی را در تبریز نگه‌داریم.

به گزارش تبریزمن، سینا عشوری بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد بازی با را آهن در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت:بازی مهم و سختی را در پیش داریم ولی باانگیزه و توانی که بازیکنان ما دارند می‌توانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و دل هواداران را شاد کنیم.

وی افزود: تیم راه‌آهن از تیم‌های خوب لیگ است و در بازی‌های قبلی خود بااینکه نتایج زیاد خوبی را کسب نکرده‌اند ولی نمایش بسیار خوبی را مقابل حریفان خود داشته است و بسیار عملکرد خوبی را دارد که امیدوارم موفق شویم با یک بازی حساب‌شده نتیجه خوبی را کسب کنیم.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی: فرهاد کاظمی از مربیان خوب و باتجربه فوتبال کشور است و بازی در برابر تیم‌های این مربی شرایط سختی را دارد و بااینکه این تیم با مشکلات زیادی مواجه بوده ولی فردا مقابل را آهن بازی سختی را خواهیم داشت که امیدوارم بازی خوبی را هر دو تیم ارائه دهند.

وی تصریح کرد: تیم ما امسال بازیکنان بزرگی را جذب کرده است و شرایط تیم روزبه‌روز بهتر می‌شود که مقابل راه‌آهن همه تلاش خود را خواهیم کرد تا سه امتیاز بازی را در تبریز نگه‌داریم.

عشوری در مورد استقبال هواداران از بازی فردا گفت: هواداران همیشه در کنار تیم ما بوده‌اند و از این به بعد هم امیدوارم تیم ما را تنها نگذارند و مثل همیشه با حمایت‌های خود به ما انرژی دهند تا نتایج خوبی را کسب کنیم .

وی تأکید کرد: انتظار داریم فردا هواداران حمایت بیشتری کنند و با تشویق‌های خود مثل همیشه به تیم روحیه بدهند تا یک برد دیگر را در تبریز به دست آوریم و از همین هفته‌های اول در بالای جدول بمانیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :