سرمربی ماشین‌سازی تبریز در رابطه با بومی‌گرایی گفت: امیدوارم بتوانیم بازیکنان بومی و تبریزی را در فوتبال احیا کنیم، در حال حاضر هم به دنبال چند جوان و پرورش آنها هستیم.

خبرگزاری فارس: بازیکنان تبریزی را در فوتبال احیا می‌کنیم

به گزارش تبریزمن، نادر دست نشان با اشاره به نتایج امیدوارکننده ماشین‌سازی اظهار داشت:  ماشین‌سازی جزو سه تیم برتر جدول است و شرایط خوبی دارد.

وی افزود: برخلاف برآوردی که از بازی‌ها داشتیم متاسفانه بازی‌های بیرون از خانه را با بازی‌های داخل خانه عوض کردیم، با توجه به اینکه تلاش کردیم و بازی‌های خارج از خانه را بردیم انتظارمان این بود که بازی‌های داخل خانه را نیز با برد پشت سر بگذاریم که این گونه نشد ولی از برنامه‌هایمان عقب نیستیم.

دست‌نشان گفت: برنامه ما برد در بازی‌های خانگی بود که همه بازی‌ها را هم نمی‌توان برد، البته یکی از عیب‌های فوتبال هم این است که تیم‌ها برای کسب امتیاز دست به هر کاری می‌زنند، برای مثال در بازی گذشته و نیمه دوم ما ۲۵ دقیقه هم بازی نکردیم، فیلمش را هم برای فدراسیون فوتبال فرستاده‌ایم.

سرمربی ماشین‌سازی تبریز افزود: ماشین‌سازی سال‌ها پیش سقوط کرده است و از تمام دوستداران ماشین‌سازی، شهردار، شورای شهر و همه مسئولانی که کمک و حمایت می‌کنند تا ماشین‌سازی دوباره به روزهای خوبش بازگردد تشکر می‌کنم ولی باز هم انتظارم به عنوان خادم و سرباز ماشین‌سازی که وظیفه هدایت این تیم را بر عهده دارم حمایت بیشتر است تا بتوانیم در بازی‌های آینده نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

وی در رابطه با داوری‌ها نیز گفت: امیدوارم برخی عوامل خارجی هم باعث از بین رفتن نتیجه مثبت ما نشوند، در یزد دو بر صفر از حریف پیش بودیم و داور یک پنالتی گرفت که از دید ما پنالتی نبود، بازی با خیبر خرم‌آباد ناغافل گل دوم رو خوردیم و گل سوم هم پاس به عقب نبود که داور با اشتباهش باعث شد تیم ما گل خورد، فدراسیون فوتبال قصد دارد داوران جوان را به کار گرفته و بر تجربه آنها بیافزاید اما این نکته را هم نباید نادیده بگیرند که ما هم تلاش می‌کنیم و انتظار داریم داوری‌ها با کمترین اشتباه همراه باشد.

سرمربی ماشین‌سازی در رابطه با بومی‌گرایی نیز گفت: امیدوارم بتوانیم بازیکن بومی و تبریزی را در فوتبال احیا کنیم، در حال حاضر هم به دنبال چند جوان و پرورش آنها هستیم که شما به موقع نتیجه تلاش‌هایمان را خواهید دید.

وی تصریح کرد: بالاخره نتیجه خوب در ماشین‌سازی هم به نفع خودم است و هم به نفع ماشین‌سازی، البته این کار سختی است و به تنهایی نمی‌توان انجام داد باید دوستان راهنمایی کرده و انتقاد و پیشنهاد ارائه دهند تا نقایص موجود را نیز بر طرف کنیم، بومی‌گرایی با کسب نتایج خوب کمی سخت است بنابراین باید حمایت‌ها بیشتر شود تا بتوانیم از بازیکنان بومی استفاده کرده و نتیجه مناسب هم بگیریم.

به نقل از خبرگزاری فارس، دست‌نشان در رابطه با حضور علیزاده در ماشین‌سازی نیز گفت: رسول علیزاده شخصیت بسیار خوبی دارد و بعد از اینکه از نظر شرایط بدنی آماده شد به تیم اضافه می‌شود، در حال حاضر کنار تیم کارهای بدنی انجام می‌دهد تا روزی که خودش نیز اعلام کند از نظر بدنی آماده است تا بتوانیم او را وارد قالب تیم کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :