سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز عنوان کرد تیمش در بازی با النصر امارات باید با دو حریف بجنگد.

به گزارش تبریزمن، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از بازی تیمش با النصر امارات در لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در درجه اول امیدوارم این بازی از نظر کیفیت بازی خوبی باشد. توقع AFC و هواداران از تیم‌هایی که از مرحله گروهی صعود می‌کنند، بیشتر است و امیدوارم بازی با کیفیتی باشد.

وی افزود: با شناختی که از النصر داریم می‌دانیم که این تیم همچون تیم ما فوتبال خوبی انجام می‌دهد. امیدوارم که بازی خوبی باشد و تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند.

سرمربی تراکتورسازی اذعان داشت: ما تیم النصر را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. این تیم در ۵۰ متر جلویی واقعا خطرناک است و ۴ بازیکن خارجی توانمند در اختیار دارد و در گردش توپ، بازیسازی و پرس توپ بسیار تیم خوبی هستند. به نظرم در بازی فردا ما دو حریف داریم؛ حریف اول ما النصر است و حریف دوم‌مان گرماست که امیدوارم با یک برنامه خوب و منطقی بتوانیم بر این دو حریف غلبه کنیم.

وی ادامه داد: ما شرایط بسیار خوبی داریم و در بازی‌های قبلی در لیگ خیلی خوب عمل کرده‌ایم و بازیکنانمان از هر نظر آماده این بازی هستند. اولین هدف ما این است تا ارتباط خط هافبک و حمله این تیم را قطع کنیم چراکه اگر اجازه بدهیم تیم النصر صاحب فضا شود قطعا به مشکل خواهیم خورد.

قلعه نویی گفت: البته این تیم یک سری نقاط ضعف دارند که ما در این چند روز روی آنها کار کرده‌ایم و ترجیح می‌دهم در این مورد صحبت نکنم. امیدوارم بچه‌های ما با نکاتی که به آنها انتقال داده‌ایم با آمادگی ذهنی خوبی در این بازی حاضر شوند.

قلعه نوعی

وی در خصوص تفاوت این دو بازی با دیدارهایی که تیمش در برابر دیگر تیم اماراتی یعنی الجزیره در مرحله گروهی انجام داد، عنوان کرد: دو بازی که ما مقابل الجزیره برگزار کردیم در مرحله مقدماتی بود و در آن مرحله شش بازی وجود دارد اما در این مرحله دو بازی برگزار می‌کنیم و به نوعی دو نیمه دارد که به همین دلیل شرایط کاملا متفاوت است.

سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد: ما می‌دانیم نیلمار یکی از مهاجمان با تجربه و خطرناک حریف است و زمانی که در الریان بازی می‌کرد، دو بار در مقابل این بازیکن قرار گرفته‌ام. این دو مرحله شاید از نظر کمیت با یکدیگر برابر باشند اما از نظر کیفیت متفاوت هستند.

وی در مورد محرومان و مصدومان تیمش برای این بازی گفت: ما جز شریفی که از خیلی وقت پیش مصدوم است، غائب دیگری برای این بازی نداریم.

قلعه نویی ابراز داشت: ما دو فلسفه برای نیمه اول بازی خواهیم داشت، فلسفه اول ما این است تا گل نخوریم و در فلسفه دوم نیز به دنبال این هستیم تا حتما به گل برسیم چون گل زده در خانه حریف ارزش زیادی در این مرحله دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :