سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: تلاش ما برای دست یافتن به رتبه یک‌رقمی در میانه‌های جدول یعنی رده هشتم است ولی با این‌حال نظم و شادابی تیم نشان می‌دهد می‌توانیم به رتبه‌های بهتری هم برسیم.

حسن آذرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار تبریز من، درباره اردوی اخیر تیم گسترش فولاد در ترکیه اظهار داشت: این اردو از هر نظر در شرایط بسیار خوبی برگزار شد و با ۴ تیم اروپایی بازی دوستانه انجام دادیم که در آن‌ها هم‌بازیکنان فعلی محک خوردند و هم نفراتی که به‌تازگی وارد تیم شده‌اند، با دیگر بازیکنان به هماهنگی رسیدند.

سرپرست تیم گسترش فولاد با اشاره به دیدار تدارکاتی روز گذشته این تیم برابر شهرداری بناب تأکید کرد: با توجه به اینکه تمرینات بدن‌سازی بازیکنان ما به اتمام رسیده بود و از سوی دیگر، سایر تیم‌های استان درگیر مسابقات خود بودند ما ناچار شدیم طبق نظر سرمربی با این تیم بازی دوستانه برگزار کنیم چراکه اگر با آن‌ها هم‌ بازی نمی‌کردیم حریف تدارکاتی دیگری در تبریز وجود نداشت.

وی درباره عملکرد گسترش فولاد در فصل نقل و انتقالات زمستانی تصریح کرد: تمام نفراتی که توسط باشگاه جذب شدند همگی با نظر آقای کمالوند به تیم آمده‌اند و فکر می‌کنم هم ایشان و هم باشگاه از عملکرد تیم در نقل و انتقالات راضی باشند.

آذرنیا افزود: همان‌طور که باشگاه در ابتدای فصل هدف‌گذاری کرده تلاش ما برای دست یافتن به رتبه یک‌رقمی در میانه‌های جدول یعنی رده هشتم است ولی بااین‌حال نظم و شادابی تیم نشان می‌دهد می‌توانیم به رتبه‌های بهتری هم برسیم و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.

سرپرست گسترش فولاد با اشاره به دیدار هفته بعد این تیم برابر صبای قم اظهار داشت: صبا هرچند در اول فصل دیر بسته شده بود، ازنظر ساختار تیمی دچار مشکل بود اما با گذشت زمان حالا نتایج و بازی‌های این تیم نشان می‌دهد صبا تیم قدرتمندی است و بهترین بازیکنان و کادر فنی را در اختیار دارد.

وی خاطرنشان کرد: ما در زمین خود قطعاً برای ۳ امتیاز تلاش می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم استارت خوبی برای ادامه لیگ برتر داشته باشیم.

سرمربی اسبق تراکتورسازی درباره نتایج اخیر تیم ملی امید و توهین‌های هواداران به ملی‌پوشانی مانند محمدرضا اخباری در فضای مجازی تأکید کرد: وقتی یک تیم شکست می‌خورد، همه شکست می‌خورند و وقتی تیم می‌برد، همه پیروز می‌شوند و این‌طور نیست که فقط محمدرضا اخباری عامل این نتایج تیم ملی امید باشد. هر بازیکنی هم ممکن است دچار اشتباه شود همان‌طور که حتی مهاجمان تیم ملی امید نیز نتوانستند از موقعیت‌های به‌دست‌آمده در بازی با ژاپن استفاده کنند.

آذرنیا افزود: با این شکست، کل فوتبال ایران شکست خورد و کارهایی مانند توهین به بازیکنان کار پسندیده‌ای نیست. البته ما نباید همه‌چیز را در این بازی خلاصه کنیم چراکه مشکل تیم ملی امید دروازه‌بان یا سرمربی نیست بلکه مشکلات ساختاری و اساسی در فوتبال ایران وجود دارد. درحالی‌که تیم ژاپن از سال‌ها قبل در رده‌های سنی پایین‌تر هم با همین تیم نتایج خوبی می‌گرفت و برنامه‌ریزی بلندمدتی داشت.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در کشور ما یک بازیکن در سن ۲۰ سالگی کشف می‌شود و یکی در ۲۷ سالگی. بااین‌همه امیدوارم در سال‌های آینده فوتبال ما نیز حداقل از کشورهای توسعه‌یافته الگوبرداری کند تا روزی ما هم بتوانیم مانند آن‌ها در مسابقات بین‌المللی همچون المپیک حاضر شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :