سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: بعد از جذب دو بازیکن بلغارستانی و سه بازیکن دیگر با اکبر ولایی بازیکن جوان و ملی پوش سال گذشته نیز به توافق رسیده ایم و سال بعد در تیم ما خواهد بود.

به گزارش تبریزمن، عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقلات این تی اظهار داشت: بازیکنان خوبی را جذب کرده ایم و در فرصتی هم که داریم در حال مذاکره با برخی از بازیکنان دیگر نیز هستیم تا تیم خوبی را امسال راهی لیگ کنیم و بتوانیم نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم.

وی افزود: بعد از جذب دو بازیکن بلغارستانی و سه بازیکن دیگر با اکبر ولایی بازیکن جوان و ملی پوش سال گذشته نیز به توافق رسیده ایم و سال بعد در تیم ما خواهد بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در مورد جدا شدن برخی از بازیکنان سال گذشته از این تیم گفت: ما  با همه بازیکنان سال گذشته صحبت کرده بودیم ولی به دلیل کم بودن بودجه شرایط تمدید قرارداد با برخی یاز این بازیکنان وجود ندارد .

بناکار گفت: سعید مصطفی وند نیز به‌احتمال فراوان از تیم جدا خواهد شد که در همه مشکلات در مورد مسائل مالی است و در مورد صنوبر و مرندی هم در حال صحبت هستیم که اگر در مورد مسائل مالی به توافق برسیم خواهند ماند ولی اگر این مسائل حل نشود از تیم جدا خواهند شد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز تأکید کرد: با توجه به بودجه محدودی که داریم تلاش می‌کنیم بازیکنان خوبی را جذب کنیم تا مثل سال گذشته نتایج خوبی را کسب کنیم و بتوانیم دل همه والیبال دوستان تبریزی را شاد کنیم.

وی تأکید کرد: تلاش می‌کنیم با جذب بازیکنان مدنظر خودمان کار خودمان را در نقل و انتقالات تمام کنیم و به‌زودی تمرینات را شروع کنیم چون یکی از دلایلی موفقیت تیم ما در سال گذشته شروع زودهنگام تمرینات ما بود که امسال هم در نظر داریم تمرینات را زودتر از سایر تیم ها شروع کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :