به گزارش تبریزمن، از هفته سیزدهم لیگ‌برتر فوتبال، ملوان انزلی در ورزشگاه تختی این شهر میزبان تراکتورسازی است. ملوانان که هفته گذشته با نتیجه دو بر یک مقابل سایپا شکست خوردند، این هفته به دنبال برد هستند.

مجتبی احمدی درباره وضعیت مصدومان این تیم برای این دیدار حساس اظهار کرد: مصدومیت آرش افشین که در دقیقه پنج بازی با سایپا مصدوم شد جدی نیست و از شنبه با تیم تمرین می‌کند. مصدومیت او همان مصدومیتی است که در بازی‌های گذشته داشته و با کمک آمپول و پرشکان می تواند برای ما بازی کند.

سرپرست تیم فوتبال ملوان ادامه داد: سید جلال رافخایی و سیاوش حق نظری دیگر مصدومان تیم ما هستند که رسیدن آن‌ها به این بازی سخت است اما فرزاد حاتمی و مازیار زارع بهبود یافته‌اند و از این بازی می‌توانند بازی کنند. وضعیت در ملوان آرام است و بازیکنان با روحیه بالا برای بازی با تراکتور آماده می‌شوند. خوشبختانه هیچ محرومی هم نداریم. از طرفی وضعیت چمن انزلی هم پس از تعطیلی لیگ بهتر شده و برای این بازی مساعد است.

همچنین روابط عمومی و امور رسانه ای باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص محرومیت ماهینی اظهار داشت: بر خلاف آنچه در رسانه ها مبنی بر سه کارته بودن حسین ماهینی اعلام گردیده است اما حسن ماهینی در دیدار مقابل سایپا از داور مسابقه کارت زرد دریافت نکرده است و سه کارته نیست و می تواند تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را در هفته سیزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر مقابل تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز همراهی کند.

لازم به ذکر است ملوان امروز تمرین ندارد و از فردا تمریناتش را از سر می‌گیرد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :