سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز آمادگی بازیکنانش برای دیدار مقابل سیاه جامگان را ایده آل توصیف کرد.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند، بعد از ظهر امروز – پنج شنبه ۱۸ شهریور – در نشست خبری قبل از بازی هفته پنجم لیگ برتر برابر سیاه جامگان مشهد با بیان اینکه شرایط آمادگی تاکتیکی و جسمی بازیکنان تیم فوتبال گسترش فولاد نسبت به چهار هفته ابتدایی فصل بهترشده، عنوان داشت: مشکل اصلی ما در بازی های گذشته توان جسمی و هماهنگی بود که بحمدالله در تعطیلات لیگ این مشکلات را تا حدود زیادی برطرف کرده ایم.

کمالوند با اشاره به اینکه گسترش فولاد به بهترین شکل ممکن از تعطیلات مسابقات لیگ برتر استفاده کرده، اظهار داشت: خوشبختانه با انجام تمرینات منظم و بازی های تدارکاتی شرایط  ایده آلی را در بازیکنان مان شاهد هستم و امیداورم که در بازی فردا به نتیجه مدنظر دست یابیم تا روند موفقیت مان را شروع کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه جدول فعلی لیگ برتر کاذب است، افزود: تا هفته دهم نمی توان برآورد مطلوبی از شرایط تیم ها و جدول داشت و به همین خاطر تصور موفق یا ناموفق بودن تیم ها در وضعیت فعلی اشتباه است.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درخصوص  تغییرات در ترکیب بازیکنان نسبت به فصل گذشته خاطر نشان کرد:  بیش از نیمی از بازیکنان اصلی تیم مان در مقایسه با فصل گذشته تغییر کرده و همین موضوع باعث بروز مشکل ناهماهنگی در بین بازیکنان جدید مان شده است.

کمالوند ادامه داد: بطور کلی از ترکیب کنونی بازیکنانم راضی هستم و تا نیم فصل بازیکن جدیدی به تیم جذب نخواهد شد.

فراز کمالوند همچنین از تلاش برای تحقق اهداف تعیین شده از سوی مدیریت باشگاه برای فصل جاری لیگ برتر خبر داد و بیان داشت: همانگونه که در سالهای گذشته به وعده هایمان در گسترش فولاد عمل کرده ایم، انشالله با حمایت هوداران ، در فصل جاری نیز موفق ظاهر خواهیم شد و جزو شش تیم اول فصل قرار می گیریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :