به گزارش تبریزمن، تیم فوتبال ماشین سازی از هفته هشتم لیگ دسته یک فوتبال کشور با برتری پر گل مقابل پاس همدان توانست طلسم نبردن در بازیهای خانگی اش را در این فصل شکسته و دوباره به جمع مدعیان دسته یک بپیوندد.

این دیدار از ساعت ۱۶ امروز دوشنبه در ورزشگاه پیر باغشمال و در حضور بیش از ۵ هزار هوادار برگزار شد و شاگردان دست نشان درحالی موفق شدند تیم قعرنشنین پاس را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهند که در سه دیدار قبلی خانگی خود مقابل حریفان با نتیجه تساوی متوقف شده بودند.

برای سبزپوشان تبریزی در این دیدار اکبر آفاق بازیکن تبریزی دو گل و حسین دوستدار یک گل به ثمر رساندند.

با این نتیجه ماشین سازی ۱۴ امتیازی شده و با تفاضل گل بهتر نسبت به تیم خونه به خونه بابل پس از یک هفته بار دیگر به رده سوم جدول بازگشت. اما تیم پاس ۴ امتیازی مانده و با توجه به دیگر نتایج امروز قعرنشین شد.

دست نشان در این بازی با ترکیب، پیمان شاملو، مهدی محمدپور، وحید فارغ، کمالدین نیک خو، مجتبی بیژن، پویا سیف پناهی، امین قاسمی نژاد، فرزاد محمدی، اکبر آفاق، سجاد سیفی، حسین دوستدار بازی کرد.

همچنین داوود مهابادی نیز با ترکیب، مسعود پور محمد، محسن آذرباد، محسن ورزکار، اسحاق سبحانی، سعید خردمند، جهانگیر عسگری، وحید جلالی نیا، میلاد صادقیان، محند صادق کرمی، امین پورعلی، پیمان نامور مقابل سبز پوشان صف آرایی کرده بود.

در بازی امروز، جواد ششگلانی رئیس هیئت فوتبال استان و نواداد معاون استاندار از نزدیک بازی را مشاهده می کردند.

شاگردان دست نشان دوشنبه هفته آینده در کرمان میهمان مس این شهر می باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :