به گزارش تبریزمن، حبیب گردانی مستندات و مدارک بسیار جالبی مبنی بر اثبات بی گناهی و مصدومیتش در بازی با گسترش فولاد جمع آوری کرده که بزودی این مدارک را تقدیم مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خواهدکرد.

مدافع بومی سرخپوشان آذربایجان به این نتیجه رسیده که شخص یا اشخاصی عمدا سعی در گناهکار جلوه دادن او در برابر مدیرعامل و هواداران تراکتورسازی را دارند. او هم اکنون امیدوار است تا بعد از ارائه مدارک و روشن شدن واقعیت، نظر عباسی کاملا عوض شده و او دوباره به ترکیب تیم بازگردد. وی حتی در صورت صلاحدید باشگاه مدارک خود را رسانه ای خواهد کرد.

گردانی در حال حاضر یک سال دیگر با تراکتورسازی تبریز قرارداد داشته و به همین دلیل در نظر دارد تا با ارائه مدارک مشکلات موجود را حال کرده و برای تیم شهر خود بدرخشد.

مدافع کناری تراکتورسازان  ۱۵ سا است  فوتبال خود را در تبریز ادامه می دهد و علی رغم پیشنهادات وسوسه کننده دیگر تیم ها، حاضر شده تا با مبالغ کمتر برای تیم های تبریزی بازی کند. گردانی که همیشه بازیکن با تعصبی برای تبریز بوده است معتقد می باشد با ارائه اسناد خود دست کسانی که سعی در تخریب او را داشته اند، رو خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :