به گزارش تبریزمن، سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: هنوز هیچ دعوت‌نامه رسمی از اتریش برای سپاهان نیامده است. ملاک دعوت نامه است. نه می‌توانیم بگوییم رفتن مهدی شریفی جدی است نه می‌توانیم بگوییم جدی نیست. به هر حال صحبت‌هایی شده است.

رسول خوروش، اظهارکرد: از فردا (یکشنبه) تمرینات خود را در ورزشگاه جروکان از سر می‌گیریم. تمام بازیکنان حضور خواهند داشت و با جدیت به تمرین خواهند پرداخت. شرایط خیلی خوبی داریم و هیچ مشکلی نداریم و مطمئن باشید از این هم که الان هستیم بهتر خواهیم شد.

وی افزود: احسان حاج صفی دیگر با سپاهان نیست و به یکی از تیم‌های آلمان پیوسته است. هنوز نمی‌دانیم به چه تیمی رفته است و اعلام کرده‌اند فعلا اسم باشگاه اعلام نشود تا مذاکرات حاج صفی نهایی شود.

به نقل از ایسنا، سرپرست تیم فوتبال سپاهان در باره مهدی شریفی، گفت: هنوز هیچ دعوت‌نامه رسمی از اتریش برای سپاهان نیامده است. ملاک دعوت نامه است. نه می‌توانیم بگوییم رفتن مهدی شریفی جدی است نه می‌توانیم بگوییم جدی نیست. به هر حال صحبت‌هایی شده است.

 

خوروش تصریح‌کرد: در بازی با سایپا سپاهان با کیفیت‌تر بازی کرد و احسان حاج صفی در آخرین بازی خود برای سپاهان، دِین خود را به این تیم ادا کرد و با زدن ۲ گل نشان داد که یک سپاهانی اصیل است و هیچ ترسی از مصدومیت ندارد که رفتنش به اروپا را لغو کند.

وی در باره نویدکیا گفت: ما هم در روزنامه‌ها خوانده‌ایم که نویدکیا قرار است به سپاهان بازگردد و هیچ خبر رسمی دیگری نداریم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان، خاطرنشان‌کرد: بدون شک در ادامه لیگ بازی‌ها سخت‌تر می‌شود بنابراین باید در این ۳ هفته تعطیلی نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

گفتنیست دیدار دو تیم سپاهان و تراکتورسازی از سری رقابت های هفته ششم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ روز دوشنبه ۲۳ شهریور ماه انجام خواهد گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :