به گزارش تبریزمن، محمدرضا مهاجری عصر امروز در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار پدیده و تراکتورسازی که در هیئت فوتبال خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: آن‌طور که همه می‌دانند تراکتورسازی در سه هفته گذشته در بحث فنی و ارائه بازی‌های خوب یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر بوده ولی تیم ما هم در سه هفته گذشته فوتبال خوبی را به نمایش گذاشته است ولی چیزی که نگران کننده است اشتباهات داوری بود که در این چند هفته اخیر برای تیم پدیده اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: مگه پدیده چقدر توان دارد که از داوری ضربه بخورد در ۲ بازی گذشته واقعا به تیم ما در این زمینه فشار آمد و به طور کافی در هیچ رسانه‌ای و حتی برنامه ۹۰ به آن پرداخته نشد و انتظار می‌رفت حداقل کمیته داوران در انتخاب داور برای تیمی که از داوری ضرر کرده‌ دقت بیشتری انجام دهد.

وی اضافه کرد: گلایه‌ای از رسانه‌های مشهد و خراسان دارم که روی اشتباه داوری زیاد مانور ندادند ولی امیدوارم در آینده حمایت های بهتری از رسانه‌های صوتی و تصویری و همچنین مطبوعات داشته باشیم.

مهاجری تأکید کرد: می‌توانستیم در برابر فولاد برنده باشیم و با سایپا هم مساوی کنیم، مردم مشهد نباید فقط از باخت تیم مطلع باشند باید بدانند که چرا ما فقط ۲ امتیاز داریم.

او خاطرنشان کرد: در برنامه نود یک پنالتی محرز تیم ما را که بازیکن حریف با دست به توپ ضربه زد نشان ندادند. ما سه امتیاز این بازی را از دست دادیم. در سه هفته اخیر به جای دو امتیاز می‌توانستیم ۵ امتیاز داشته باشیم. امیدوار هستم در آینده شاهد قضاوت‌های خوبی از داوران باشیم.

سرمربی پدیده در مورد تیم تراکتورسازی تبریز گفت: تراکتورسازی تبریز از لحاظ ساختار و بودجه شرایط و امکانات خوبی دارد و می‌تواند بازیکنان خوب خارجی و داخلی را جذب کند همچنین این تیم امکان جذب سربازان را هم دارد که سبب می‌شود بتواند تیم خوبی را داشته باشد.

مهاجری با بیان اینکه این نخستین بازی خارج از خانه تراکتور به حساب می‌آید، گفت: بازی‌های گذشته تراکتور را بررسی کرده‌ایم امیدوارم با تلاش بازیکنانم بتوانیم اولین ۳ امتیاز را کسب کنیم و سبب شادی فوتبال دوستان شهرمان بشویم، ۳ امتیازی که باید پیش از این به دست می‌آمد.

وی در ارتباط با شرایط تیمش عنوان کرد: محروم نداریم‌، اما رضا ناصحی دچار مصدومیت جزئی است که البته مشکل خاصی برای همراهی این تیم ندارد، شاید آمار گل‌هایی که دریافت کرده‌ایم بالا باشد، اما بیش‌تر آنها روی اشتباهات فردی بوده است که امیدواریم در آینده این مسئله برطرف شود.

سرمربی تیم پدیده خراسان با بیان اینکه به ترکیب ایده‌آل خود رسیده است گفت: خوشبختانه به آمادگی لازم دست پیدا کردیم و با توجه به مهره های جوان‌مان خط دفاعی خوبی داریم. در بازی با سایپا اشتباهات زیادی را به حریف خود دادیم ولی با این حال اعتقاد دارم بازیکن‌های خوبی در پست دفاع داریم و روز به روز به شرایط بهتری دست می‌یابیم. حضور چهره‌هایی مانند مرادوند جوان در ترکیب تیم و همچنین ایگور پراهیچ در آینده کمک زیادی به تیم ما خواهد کرد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :