شاگردان جواد اصغری مقدم برای حفظ امیدهای قهرمانی این هفته در اصفهان به مصاف تیم آخر جدول رده بندی خواهند رفت.

به گزارش تبریزمن، دو تیم کاشی نیلو اصفهان و دبیری تبریز از سری رقابت های هفته نهم لیگ برتر فوتسال کشور در سالن گل نرگس اصفهان رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

سرخپوشان فوتسال آذربایجان در حال حاضر با کسب ۱۱ امتیاز از ۸ بازی قبلی خود در رده هفتم جدول رده بندی جای گرفته اند. مقاوت البرز و میثاق تهران تیم های هم امتیاز دبیری هستند و بالا تر از این تیم ها، تاسیسات دریایی با ۲۰ امتیاز و مس سونگون با ۱۶ امتیاز در رده های اول و دوم جدول رده بندی قرار گرفته اند.

در طرف مقابل تیم کاشی نیلو با کسب تنها ۴ امتیاز از ۸ بازی گذشته خود و تفاضل گل منفی ده، در قعر جدول قرار گرفته و از همین ابتدای فصل خطر سقوط  به لیگ های پایین تر را حس می کنند.

در تیم دبیری فرهاد فخیم با یازده گل همراه مهدی جاوید عنوان بهترین گلزن رقابت ها را در اختیار دارد و هفته گذشته نیز مقابل فرش آرای مشهد هت تریک کرد. فخیم در حال حاضر در دوران اوج خود به سر برده و می تواند کمک شایانی به نتیجه گیری هر چه بهتر قهرمان سابق رقابت های لیگ برتر در این فصل بکند.

با توجه به دیدار های سخت دو تیم میثاق تهران و مقاوت البرز در برابر تاسیسات دریایی و گیتی پسند، سرخپوشان فوتسال آذربایجان فرصت این را دارند تا با ارائه یک بازی خوب خارج از خانه برابر کاشی نیلو، خود را در جدول یکی دوپله ای بالا کشیده و از وضعیت بهتری برخوردار شوند.

باید منتظر  ماند و دید که چه نتیجه ای در این دیدار رقم خواهد خورد، دبیری که روی کاغذ تیم برتر می باشد، توان کسب سه امتیاز خارج از خانه را خواهد داشت یا این تیم قعر نشین کاشی نیلو خواهد بود که در برابر دبیری موفق به کسب دومین پیروزی فصل خود خواهد شد.

w9_y94_futsal_dabiri_kashiniloo_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :