به گزارش تبریزمن، بختیار رحمانی بازیکن تیم تراکتورسازی در خصوص بازی با گسترش فولاد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار تبریزمن اظهار داشت: شرایط تیم بسیار خوب است و در حال پیگیری تمرینات هستیم تا روز جمعه بازی خوبی را نمایش دهیم و اولین سه امتیاز خودمان را در لیگ امسال به دست آوریم.

وی افزود: گسترش فولاد از تیم‌های خوب لیگ امسال است و بازیکنانی هم که جذب کرده‌اند از تجربه و قدرت تاکتیکی بالایی برخوردارند که این کار را برای تیم ما سخت می‌کند.

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: تیم گسترش فولاد در ترکیب خود چند بازیکن دارد که در سال‌های قبل در تراکتورسازی بودند و از توانایی بالایی برخوردارند که این مسئله بازی جمعه را پراهمیت می‌کند و باید تیم ما با دقت و هماهنگی بالایی مقابل این تیم بازی کند تا یک نتیجه خوب را کسب کنیم.

IMG_7341

وی ادامه گفت: تیم گسترش فولاد در ترکیب خود چند بازیکن دارد که در سال‌های قبل در تراکتورسازی بودند و از توانایی بالایی برخوردارند که این مسئله بازی را پر اهمیت می‌کند. بازیکنان گسترش فولاد از انگیزه بالایی برخوردارند و تلاش خواهند کرد تا خودشان را نشان بدهند و این باعث جذاب شدن بازی خواهد شد که امیدوارم جمعه یک بازی خوب و تماشاگرپسند را از هر دو تیم شاهد باشیم.

رحمانی تصریح کرد: همه بازی ها شرایط خاص خود رادارند ولی بازی دربی از اهمیت بالایی برخوردار است و حساسیت این بازی یک مقدار بیشتر است که سعی خواهیم کرد با نمایش یک بازی خوب نتیجه خوبی را هم کسب کنیم و اولین سه امتیاز خود را به دست آوریم.

وی در خاتمه تأکید کرد: امیدوارم هواداران استقبال خوبی کنند و با تشویق‌های خود در ورزشگاه به تیم ما روحیه دهند تا بتوانیم بازی خوبی را ارائه دهیم و با کسب پیروزی دل آن‌ها را شاد کنیم. 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :