به گزارش تبریزمن، فرید بهزادی‎کریمی در مورد پیروزی مقابل صبای قم و صعود از مرحله یک هشتم نهایی جام‌حذفی گفت: خدا را شکر بازی را بردیم به این پیروزی احتیاج داشتیم. فشار زیادی روی کل تیم و آقای تونی بود. اینگونه به شما بگویم که همه بچه ها برای تونی بازی کردند چون واقعا داشت اذیت می‌ شد. واقعا را شاکریم که بردیم.

او در مورد عملکرد خوبش و انگیزه هایی که مقابل تیم سابقش داشت ادامه داد: به پیراهن هر تیمی را که برتن می‌ کنم تعصب دارم. به هر حال من تا نیم فصل سرباز تراکتورسازی هستم و شاید دوباره به صبا برگردم. خدا می‌ داند قرار است چه اتفاقی بیافتد، امیدوارم هر چه خیر و قسمت است همان بشود.

بهزادی کریمی افزود: باشگاه صبا اعلام کرده به من احتیاج دارد، البته تراکتوری ها نیز همین طور ولی به شرایط به نوعی است که صبا باید رضایت بدهد تا من بتوانم در تراکتور بمانم. فعلا تا نیم فصل زمان باقی است و برای تصمیم گیری زود است.

بازیکن سرخپوشان تبریز در مورد دیدار با سایپا در مرحله یک چهارم نهایی جام‌حذفی ادامه داد: ما اول فصل هم با این تیم بازی دوستانه انجام دادیم که بازی بسیار سختی بود ولی شرایط تیم ما دارد خوب می‌ شود و بچه ها نیز به آرامش رسیدند. ان‌شاءالله با فکری آرام کار را جلو ببریم و نتایجی که حقمان است را بگیریم. قطعا با اضافه شدن نریمان‌جهان و رفیعی شرایطمان بهتر می‌ شود.

کریمی در پایان در مورد دیدار هفته هفتم با پرسپولیس افزود: بازی حساسی با یکی از تیم های پرطرفدار ایران داریم و فقط برای بردن به میدان می‌رویم. صددرصد هوادارانمان هم برای حمایت می‌ آیند. امیدوارم که مزد این دلگرمی هایشان را با پیروزی برابر پرسپولیس بدهیم.

وی افزود: تمرینات خوبی زیر نظر کادر فنی انجام داده ایم. نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را شناسایی کرده ایم و توجهی به رده پرسپولیس در جدول نداریم و به تمام بازی های خود به عنوان فینال نگاه می کنیم تا بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :