به گزارش تبریزمن، شجاع خلیل‌زاده در مورد کسب تساوی مقابل سپاهان در هفته ششم از مسابقات لیگ‌برتر گفت: بازی با سپاهان هم برای ما و هم برای آنها از حساسیت بالایی برخوردار بود ولی متاسفانه قسمت نشد که ما ۳ امتیاز را بگیریم و در نهایت امتیازات تقسیم شد. هم تیم ما موقعیت داشت و هم سپاهانی ها در ضمن جا دارد اینجا از هواداران سپاهان هم تشکر کنم.

او در مورد تقابل با مربی سابقش حسین فرکی ادامه داد: حسین آقا یکی از باشخصیت ترین مربی های لیگ‌برتر است، بازی کردن مقابل او برایم سخت بود اما تمام تلاشم را کردم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.

مدافع سرخپوشان تبریز که با درد بازی می‌ کند و مصدومیتش هنوز به اتمام نرسیده در این مورد می‌ گوید: کمی درد در پایم احساس می‌ کنم و مصدومیتم کامل خوب نشده، ان‎شاءالله بعد از بازی با پرسپولیس که لیگ چند روزی تعطیل می‌ شود، من هم کامل خوب شوم.

خلیل زاده

این بازیکن در مورد دیدار فردا با صبای قم نظرش را اینگونه بیان کرد: بحث جام‌حذفی با لیگ جداست. اگر یک بازی را در لیگ واگذار کنیم، جای جبران دارد اما در جام‌حذفی چنین قانونی وجود ندارد. فردا بازی حساسی در برابر صبا داریم و قصدمان این است بهترین بازی مان را انجام دهیم و به هدفی که می‌ خواهیم برسیم.

وقتی از خلیل‌زاده سوال شد دیدار با پرسپولیس در هفته هفتم نیز فکر می‌ کنند یا خیر پاسخ داد: نه، ما الان فقط به صبا فکر می‌ کنیم.

وی که در دیدار با گسترش دو گل حساس زد در مورد اینکه چه زمانی دوباره پایش به گلزنی باز می‌ شود گفت: هدف اولیه من این است که به عنوان یک مدافع تیمم گل نخورد و بعد اگر شد گل هم می‌ زنم. امیدوارم که مشکل گلزنی تیم ما نیز هر چه زودتر حل شود.

دفاع وسط سرخپوشان در پایان افزود: هواداران تراکتور هیچ وقت تنهایمان نگذاشتند و حمایت هایشان همیشه مثال زدنی بوده، امیدوارم با حمایت های همه جانبه شان در ادامه راه نتایج خوبی کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :