حسین فرکی امروز در کنفرانس خبری پیش از باری فردا مقابل تراکتور سازی تبریز شرکت کرد و پاسخگوی رسانه ها بود .

این دیدار اهمیت بالایی دارد چون یک بازی خانگی است و استراتژی وهدف ما کسب سه امتیاز است چون بعنوان میزبان از شرایط میزبانی استفاده میکنیم .

با توجه به احترامی که برای حریف قائلم با توجه به مجموعه دو تیم امیدواریم بازی خوب و تماشایی به نمایش گذاشته شود.

تاثیرات تعطیلات لیگ در بازی سپاهان ؟

تعطیلات لیگ به نفع ما شده یا ضررما فردا مشخص میشود ، این دیدار نسبت به دیگر دیدار ها بسیار متفاوت است در دیدارهای قبلی هر دو تیم در شرایط و کیفیت خوبی به مصاف هم رفتند ولی الان هر دو تیم دارای مشکلاتی میباشند و ما بخاطر اتفاقات اخیر چندان از شرایط خوبی برخوردار نیستیم و تراکتور هم به همین شکل .

شروع لیگ مشخص کننده خواهد بود که چه تیمی از شرایط تعطیلات به خوبی استفاده کرده است و به هر حال منتظر بازی فردا هستیم تا ببینیم چه میشود .

تاثیر حواشی آخر فصل قبل ؟

من حاشیه را رد میکنم ، اتفاقات سال گذشته از نظر احساسی حاشیه است ولی از نظر منطقیسپاهان چه نقشی در دیدار اخیر سال گذشته داشت ؟!سپاهان در شش بازی اخر لیگ تیم موفقی بود و هیچ نقشی در حواشی که مطرح میشود نداشتیم .

همیشه به حریفان خود احترام گذاشتیم و امیدواریم این ذهنیت هم تغییر بکند .

نقش محمد روشندل و برادر پادووانی؟

 روشندل نیز مانند سایر بازیکنان جوان ما از قبیل نجفی است که گاه عملکرد خوب و گاه عملکرد بدی داشته است و به هر حال به او امید دارم بخصوص در شرایط فعلی

برادر پادوانی مهمان برادرش در اصفهان میباشد و بازیکن خوبی است وهنوز مشخص نیست چه تصمیمی درباره آن گرفته میشود و در موردش هنوز فکر نکرده ام ،  منتظر جواب وکیل باشگاه هستیم .

 درباره محرم …

اتفاقات اخیر افتاد و من انتظار داشتم این مشکلات در سکوت حل شود. ما قدمهایی در این زمینه برداشتیم و امیدواریم محرم نیز قدم هایی بردارد . در مورد بعضی  اتفاقات ، دوستی برای من اولویت دارد نسبت به فوتبال و یکی ازین اتفاقات محرم است .

 من به نوبه خود بسیار تلاش کردم که این اتفاق نیفتد و من هنوز پیگیر حضور وی هستم. چند روز پیش هم با محرم تماس داشتم ولی پاسخی از سوی او نگرفتم. محرم برای من فردی قابل احترام است و اجازه نمیدهم کسی لطمه ای به او بزند

مردم و هواداران بدانند که من همه تلاشم را به کار گرفته ام تا محرم برگردد و از محرم هم خواهشمند هستم که بخاطر هواداران و تیم برگردد .

از هوادارن دعوت میکنم برای حضور در ورزشگاه و امیدوارم پذیرایی خوبی از هواداران حریف داشته باشند و تلاش ما بر این است که اخلاق و فرهنگ در کنار ورزش پا برجا باشد .

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :