بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: بازی دربی همیشه سخت و مهم است ولی ما امسال تیم خوبی راداریم و با توجه به این‌که در دو بازی قبلی هم نتایج خوبی را گرفته‌ایم همه سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا مقابل مس نیز به برتری برسیم.

به گزارش تبریزمن ، وحید شفیعی بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در گفت‌وگو با تبریز من در مورد بازی با مس سونگون اظهار داشت:بازی دربی همیشه سخت و مهم است ولی ما امسال تیم خوبی داریم و با توجه به این‌ که در دو بازی قبلی هم نتایج خوبی را گرفته‌ایم همه سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا مقابل مس نیز به برتری برسیم.

وی افزود: تیم مس سونگون بازیکنان خوبی را دارد و تیم بسیار خوبی هم هستند و از مدعیان قهرمانی به شمار می‌آیند ولی  تیم ما هم شرایط ایده آلی دارد و با برنامه‌ریزی که داریم می‌توانیم نتیجه خوبی مقابل مس بگیریم.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز تصریح کرد: بعد از جراحی که داشتم دوباره توانستم به شرایط خوب خودم برگردم و بتوانم در کنار بازیکنان به شرایط مدنظر سرمربی تیم برسم و بتوانم برای تیم دبیری کمک کنم.

شفیعی تأکید کرد: نبود اصغری مقدم برای تیم ما یک مقدار مشکل ایجاد خواهد کرد ولی امیدوارم بازیکنان جایگزین به‌خوبی عمل کنند و بتوانند جای اصغری مقدم را در تیم پر کنند.

وی خاطرنشان کرد: تیم ماقبل از شروع لیگ تمرینات خوب و منظمی داشت که یکی از مهم‌ترین دلایل شروع خوب ما  تمرینات بدنسازی خوبی است که قبل از شروع لیگ داشتیم و این کمک بسیار بزرگی برای همه بازیکنان می‌کند تا در موقع بازی شرایط خوبی داشته باشند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :