بازیکن و سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: بازی بسیار سختی بود خوشحالیم که موفق شدیم سه امتیاز این بازی سخت و مهم را کسب کنیم امیدوارم هفته آینده مقابل مس سونگون هم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

به گزارش تبریزمن، جواد اصغری مقدم بازیکن و سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز بعد از شکست ۷ بر ۲ تیم فردوسی مشهد در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود خوشحالیم که موفق شدیم سه امتیاز این بازی سخت و مهم را کسب کنیم و با توجه به آنالیزی که داشتیم موفق شدیم عملکرد خوبی را داشته باشیم

وی افزود: بازیکنان تیم ما از انگیزه بالایی برخوردار بودند و از همه بچه‌ها تشکر می‌کنم که با تمام توان و قدرت مقابل حریف بازی کردند و نتیجه خوبی را توانستیم کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: ما کادر فنی بسیار خوبی راداریم و با توجه به این مسئله تیم از آمادگی بدنی و ازلحاظ روحی و فنی در شرایط بسیار خوبی قرارداد که امیدواریم در بازی‌های بعد نیز نتایج خوب خود را تکرار کنیم.

وی تصریح کرد: بازی سختی را در هفته آینده مقابل مس سونگون در پیش داریم و همیشه بازی دربی شرایط سختی را دارد ولی ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سه امتیاز را کسب کنیم.

اصغری مقدم در مورد صحنه اخراج خود گفت: من فکر می‌کنم داور یک مقدار عجله کرد و زود تصمیم گرفت ولی من هم یک مقدار در اخراج خودم تقصیر داشتم که به‌هرحال امیدوارم در بازی بعد بازیکنان دیگر جای من را به‌خوبی پر کنند.

سرمربی تیم دبیری تبریز در مورد مصدومیت بهروز جعفری خاطرنشان کرد: بهروز جعفری از بهترین مهره‌های تیم ما بود و دیروز هم عمل جراحی داشته که امیدواریم به‌زودی به جمع ما برگردد و تیم را کمک کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :