هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که باید تلاش کنیم تا با کسب نتیجه خوب مقابل هند و عمان جایگاه فوتبال ایران را در رنکینگ جهانی ارتقا دهیم.

به گزارش تبریزمن، داریوش شجاعیان پیش از آغاز تمرین امروز تیم ملی گفت: ابتدا باید سال نو را به تمام ایرانی‌ها تبریک بگویم. جا دارد از کارلوس کی‌روش هم تشکر کنم که من را به اردوی نهایی تیم ملی دعوت کرد. خدا را شکر توانستم نظر او را جلب کنم تا بین بازیکنان خوب کشورمان باشم.

وی افزود: امیدوارم بتوانم توانایی‌هایی را که از خودم در لیگ نشان داده بودم در تیم ملی هم نشان دهم و به تیم ملی خدمت کنم. تمرینات ما در دور جدید از امروز آغاز شده و ما باید زیر نظر کی‌روش و کادر فنی تیم ملی تلاش کنیم تا در بازی‌های پیش رو نتیجه خوبی بگیریم و جایگاه‌مان را در رنکینگ جهانی ارتقا دهیم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درخصوص دیدارهای پیش رو گفت: ما هنوز حریفان‌مان را آنالیز نکرده‌ایم، چون تازه به اردو رسیده‌ایم. قطعاً در روزهای آینده کادر فنی آنالیز تیم هند را به ما نشان می‌دهد تا با شناخت کافی از این تیم امتیازات لازم را در بازی مقابل آن بگیریم.

شجاعیان درباره اینکه لژیونرها از این اردو به تمرینات اضافه شدند، گفت: واقعاً همه بازیکنان تیم ملی خوب هستند، از جمله لژیونرها که به این اردو اضافه شده‌اند. من در کنار تمام بازیکنان تلاش می‌کنم تا شرایطی که داشتم در تمرینات تکرار کنم و نظر کادر فنی تیم ملی جلب شود تا بتوانم برای تیم ملی بازی کنم.

وی در پایان در خصوص دیدارهای پیش رو گفت: نمی‌توان گفت بازی راحتی داریم. ما باید هر دو بازی را جدی بگیریم و با تمام قدرت وارد زمین شویم و اگر هم قرار است برنده شویم با تفاضل گل خوب از زمین بیرون بیاییم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :