به گزارش تبریزمن، ژلکو میاچ عصر شنبه در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی تبریز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاههای کشور اظهار داشت: با توجه به شروع دیر تمرینات پیش از آغاز بازی های لیگ برتر، بازیکنان تیم صبای قم به لحاظ بدنی شرایط مناسبی نداشتند، اما در حال حاضر می توانیم ۹۰ دقیقه یک تیم خوب را به حریفان نشان دهیم.

وی با اشاره به اضافه شدن حدود ۹ بازیکن جدید به تیم فوتبال صبای قم در فصل جدید، خاطرنشان کرد: از ابتدای بازی های لیگ برتر تا کنون به لحاظ تاکتیکی نیز پیشرفت خوبی داشته ایم و با تعویض سیستم بازی تیم صبا به ۲-۲-۴ لوزی ، خیلی بهتر از قبل بازی می کنیم.

مربی کروات صبای قم با بیان اینکه بازی فردا فقط یک برنده خواهد داشت و هر دو تیم برای رسیدن به پیروزی تلاش خواهند کرد، اظهار داشت: تیم تراکتورسازی از تیم های خوب کشور است و قطعا بازی سختی در جام حذفی پیش رو داریم.

وی با اشاره به مصدومیت مسعود حق جو بازیکن تیم فوتبال صبای قم، افزود: این تیم ظرفیت قهرمانی در جام حذفی را دارد.

مربی تیم فوتبال صبای قم در پاسخ به این سوال که آیا صبا به طور واقع بینانه می‌تواند مدعی قهرمانی جام حذفی باشد، تصریح کرد: همین طور است اما جام حذفی همیشه جام شگفتی هم است و تیم‌های لیگ دسته اول و دوم تا فینال جام حذفی هم آمده‌اند.

میاچ خاطرنشان کرد: برای قهرمانی جام حذفی باید بهترین تیم باشید و در واقع در جام حذفی تیم‌هایی به فینال می‌رسند، الزاما بهترین تیم نیستند، اما در جام حذفی باید هوشیارانه عمل کنیم و اشتباه کمی داشته باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :