بازیکن تیم فوتسال دبیری گفت: بازیکنان تیم تأسیسات به دلیل قهرمانی در آسیا انگیزه و انرژی بالایی دارند که این کار را برای تیم ما سخت‌تر می‌کند ولی با توجه به شرایط جدول تلاش خواهیم کرد مقابل تأسیسات یک نتیجه خوب را کسب کنیم.

به گزارش تبریزمن، فرهاد فخیم بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در مورد بازی با تأسیسات اظهار داشت:بازی بسیار سخت و مهمی را در پیش داریم ولی با تمام قدرت برای کسب برد به میدان خواهیم رفت.

وی افزود: بازیکنان تیم تأسیسات به دلیل قهرمانی در آسیا انگیزه و انرژی بالایی دارند که این کار را برای تیم ما سخت‌تر می‌کند ولی با توجه به شرایط جدول تلاش خواهیم کرد مقابل تأسیسات یک نتیجه خوب را کسب کنیم.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: بازیکنان تأسیسات ازلحاظ فنی در شرایط بسیار خوبی قراردارند و از آمادگی بالایی نیز برخوردارند ولی ما هم  در شرایط خوبی هستیم و باید این تیم را شکست دهیم تا در بالای جدول بمانیم .

وی تصریح کرد: وحید شمسایی از بهترین مربیان و بازیکنان فوتسال جهان است و یکی از اصلی ترین امتیاز این تیم حضور شمسایی در کنار این تیم است که برای همه تیم ها درد سر ساز می شود و با نمایش خوبی که دارد ما هم انتظار داریم روز سختی را داشته باشیم.

فخیم گفت: ما همیشه برای کسب پیروزی به میدان می رویم و مقابل تاسیسات هم همه تلاش خود را خواهیم کرد تا یک بازی خوب همراه با کسب نتیجه را داشته باشیم و دست پر تهران را ترک کنیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم روز خوب تیم ما باشد و با تمریناتی هم که داشته ایم می توانیم یک نتیجه خوب را کسب کنیم ولی تیم تاسیسات با توجه به بازیکنان و کادر فنی که در اختیار دارد از بهترین تیم های لیگ است و بازی مقابل این تیم همیشه برای همه تیم ها مهم و سخت بوده است که برای ما هم چنین است ولی ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا نتیجه خوبی را مقابل این تیم بدست آوریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :