بازیکن  تیم تراکتورسازی گفت: بازی بسیار سختی را در پیش داریم و با توجه به کادر فنی خوب تیم گسترش و بازیکنان خوب این تیم انتظار داریم روز سختی را مقابل این داشته باشیم و باید با دقت و قدرت بالا مقابل این تیم بازی کنیم

به گزارش تبریزمن ، محمد ایرانپوریان بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد آخرین وضعیت تیم اظهار داشت:بعد از بازی نفت تمرینات خود را پیگیری می‌کنیم و برای دیدار بعدی خود با گسترش فولاد در حال آماده‌سازی هستیم تا بتوانیم اولین برد خود را مقابل این تیم کسب کنیم.

وی افزود: بازی بسیار سختی پیش داریم و با توجه به کادر فنی خوب تیم گسترش و بازیکنان خوب این تیم انتظار داریم روز سختی را مقابل این داشته باشیم و باید با دقت و قدرت بالا مقابل این تیم بازی کنیم تا نتیجه خوبی را کسب کنیم.

poster_mohammad_iranporian_94_5_11

بازیکن تراکتورسازی گفت: مقابل گسترش باید کمترین اشتباه را داشته باشیم و تمام تمرکز خود را برای این بازی بگذاریم تا بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم و بعد از تساوی مقابل نفت اولین برد خود را به دست آوریم.

کاپیتان تراکتورسازی تصریح کرد: هنوز به شرایط آرمانی و ایده آل خود نرسیده ایم و بازی به بازی بهتر خواهیم شد. تراکتور اصلی را در هفته‌های بعدی خواهید دید و برای این موضوع هم یک مقدار زمان نیاز است تا به شرایط ایده آل خود برسیم.

ایرانپوریان گفت: بیشتر بازیکنان ما سال اول بازی خود در تراکتور را تجربه می‌کنند و برای رسیدن به شرایط آمادگی و ایده آل فنی زمان لازم داریم و هواداران باید بدانند که رفته‌رفته بهتر خواهیم شد.

وی تأکید کرد: تیم ما و گسترش بازی قبلی خود را با نتیجه تساوی به پایان رسانده‌اند و شرایط یکسانی دارند. امیدوارم جمعه هواداران حمایت خوبی را داشته باشند و با حضور و تشویق در ورزشگاه مثل همیشه در کنار تیم قرار بگیرند و بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :