رستمی ها گفت: بازیکنان تیم ما با توجه به برد در بازی قبل از روحیه بالایی برخوردارند و در بازی روزی جمعه نیز همه تلاش خود را خواهیم کرد.

به گزارش تبریزمن، مسلم رستمی ها بازیکن تیم فوتسال مس سونگون در گفت وگو با تبریزمن در مورد بازی با فردوسی مشهد اظهارداشت:بازی بسیار مهمی را درپیش داریم ولی با توجه به انگیزه و توان بازیکنان همه تلاش خود را خواهیم کرد تا این سه امیتاز در خانه خودمان بماند و فردوسی را با یک نتیجه خوب شکست دهیم.

وی افزود: تیم فردوسی از تیم های خوب لیگ است و در جدول هم وضعیت بسیار خوبی دارد که این باعث حساس شدن بازی خواهد شد که ما باید با قدرت بالایی مقابل این تیم بازی کنیم تا به هدف خود که کسب سه امتیاز بازی است دست یابیم.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: بازیکنان تیم ما با توجه به برد در بازی قبل از روحیه بالایی برخوردارند و در بازی روزی جمعه هم همه تلاش خود را خواهیم کرد تا روند برد های خود را ادامه دهیم و بتوانیم با برد همچنان در بالایی جدول بمانیم.

وی تصریح کرد: امیدوارم هواداران مثل همیشه در کنار تیم باشند و با تشویق های خودشان در رسیدن به پیروزی تیم را کمک کنند.

رستمی ها گفت: تیم مس امسال از بازیکنان  کادر فنی خوبی برخوردار است که با این وجود همه تلاش خود را خواهیم کرد تا یک بار دیگر قهرمانی را برای هواداران تبریزی به ارمغان بیاوریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :