به گزارش تبریزمن، شهرام عباس پناه، سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز، در گفتگو با تبریزمن در خصوص بازی فردا با تیم گلساپوش یزد گفت: خوشبختانه در چند بازی اخیر بازیکنان عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته ایم به این مرحله از مسابقات برسیم. در این چند روز اخیر تمرینات خوبی پشت سر گذاشته ایم و بازیکنان از روحیه و آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: دقایقی قبل نیز با حمایت های دکتر سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش و سید قصاب مدیر تیم، پاداش دو بازی اخیر به بازیکنان و کادر فنی پرداخت شد. امیدواریم در بازی فردا بتوانیم با تزریق این روحیه توسط مدیریت سازمان، نتایج خوبی کسب کنیم.

عباس پناه اظهار داشت: تیم حریف بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد. سه ملی پوش داشته و تیم یکدستی هستند. بازی فردا برای هر دو تیم حکم فینال دارد. هر تیمی که بتواند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد می تواند پیروز میدان شود.

وی در خصوص حمایت هواداران از این تیم عنوان کرد: حضور شهرداری در این مرحله افتخار بزرگی برای شهر تبریز است. امیدواریم بتوانیم با حضور و حمایت پرتعداد هواداران در بازی فردا بتوانیم با این بازیکنان جوان قهرمانی خود را دوباره تکرار کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :