بازی های تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور دوباره به ورزشگاه یادگار امام (ره) منتقل می شود.

به گزارش تبریزمن، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی اعلام کرد: این تصمیم از سوی کادرفنی تیم اتخاذ شده و درخواست سرمربی تیم برای انتقال بازی های ماشین سازی از ورزشگاه باغشمال به یادگار امام (ره) تبریز به مسئولان اداره ورزش و جوانان شهرستان و همچنین هیات فوتبال آذربایجان شرقی منعکس شده است.

میرمعصوم سهرابی اظهار کرد: کادر فنی در توجیه درخواست خود ابعاد زمین و کیفیت مناسب چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) را مورد اشاره قرار داده و مورد موافقت باشگاه نیز قرار گرفته است.

وی گفت: مسئولان اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز و هیات فوتبال استان با درخواست باشگاه ماشین سازی موافقت کرده اند و اگر این درخواست مورد تایید فدراسیون فوتبال قرار بگیرد، از این پس بازی های ماشین سازی به ورزشگاه یادگار امام (ره) منتقل خواهد شد.

سهرابی اضافه کرد: در صورت موافقت سازمان لیگ فدراسیون فوتبال بازی روز چهارشنبه تیم های ماشین سازی تبریز و فولاد یزد در یادگار امام (ره) برگزار می شود.

حبیب ستوده نژاد در این باره نیز اظهار کرد: بر این اساس بازی تیم های ماشین سازی تبریز و فولاد یزد روز چهارشنبه در یادگار امام (ره) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به موافقت مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در راستای حمایت از تیم ماشین سازی و بنا به درخواست سازمان ورزش شهرداری تبریز و به علت تعطیلی رقابت های لیگ برتر فوتبال با برگزاری دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و فولاد یزد در یادگار امام (ره) موافقت شده است.

تیم ماشین سازی تبریز در هفته ۲۱ لیگ دسته اول باشگاه های کشور پنجشنبه هفته گذشته با رسول خطیبی سرمربی جدید خود، در خرم آباد با یک گل مغلوب خیبر این شهر شد تا فاصله این تیم با صدر جدول ۱۴ امتیاز افزایش یابد.

ماشین سازی با ۳۰ امتیاز در رده پنجم لیگ دسته اول باشگاه های ایران قرار دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :