سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: در دیداری که پایاپای بود مقابل تراکتورسازی شکست خوردیم.

علی دایی پس از شکست صبا مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی پایاپایی بود اما باختیم. خوب کار کردیم و قبل از اینکه پنالتی ما به گل تبدیل نشود تراکتورسازی نتوانست موقعیتی خلق کند. پنالتی حریف با شک و شبه بود و بازیکنم می گوید که خطا نکرده است. به هر حال پنالتی ما به گل تبدیل نشد و فوتبال است.

وی ادامه داد: نتوانستیم یکی از جناحین را ببندیم، امروز روز خوب آقایی بود که توانست از جناح چپ نفوذ کند. هاشم همیشه خوب بوده و در این بازی هم به نظرم بد نبود. در بازی این اتفاقات رخ می‌دهد و چندین سانتر را از جناحین انجام دادند. بازیکنان ما همین‌ها هستند و بهتر از این نداریم.

سرمربی صبا در مورد بازیکنان ملی‌پوش تیمش تصریح کرد: در تمرینات پنالتی کار کرده بودیم. اسلامی از پنالتی‌زن‌های اول ما بود. فکر می‌کردیم آمادگی این را دارد که پنالتی بزند. به یاد ندارم امیرحسین صادقی پنالتی زده باشد. با این حال اگر به پنالتی کشیده می‌شد او یکی از نفراتی بود که ضربه می‌زند. متاسفانه کریم اسلامی بد زد و در نقطه‌ای بود که دروازه‌بان توانست بگیرد. این بازی را باید فراموش کنیم و به بازی‌های آینده فکر کنیم.

دایی در مورد هجومی بازی کردن تیمش گفت: نیمه اول بدشانسی آوردیم که محمد قاضی را از دست دادیم. متاسفانه مهاجم دیگری روی نیمکت نداشتیم که از او استفاده کنیم.

وی در مورد قضاوت داور تصریح کرد: داوری ۴ دقیقه وقت اضافه گرفت در حالی که گلر آنها اخراج شده بود و چندین تعویض صورت گرفته بود. دروازه‌بان آنها چند دقیقه طول کشید که بیرون برود؟! پنالتی خیلی مشکوک برای تراکتورسازی گرفته شد. وقت اضافه بیشتری هم بازی داشت. یک سوت نتیجه را تغییر می دهد. در جام حذفی نمی‌توان جبران کرد. به حق ۵ تن کار می‌کنیم که در ادامه لیگ موفق باشیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :