به گزارش تبریزمن، “علی صالح پناهی” سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز، بعد از تساوی در مقابل فولاد یزد در گفتگو با خبرنگار تبریزمن گفت: نیمه اول بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و توانستیم در دقیقه ۴۰ مسابقه به گل برسیم و پیروز به رختکن برویم. البته چند موقعیت خطرناک دیگر هم داشتیم که متأسفانه هیچ یک از آنها منجر به گل نشد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم بازیکنان با تعصب و انرژی بالایی وارد میدان شدند و عملکرد خوبی هم داشتند. ولی داور مسابقه روی یکی از صحنه ها سوت زد و پنالتی گرفت که به نظر من خطا نبود و ما می توانستیم در این مسابقه به پیروزی برسیم. البته در این نیمه نیز موقعیت های بسیار زیادی داشتیم که هیچ یک از آنها گل نشد و در نهایت امتیاز این بازی بین دو تیم تقسیم شد.

سرپرست تیم شهرداری تبریز در خصوص وضعیت این تیم بعد از تساوی در مقابل فولاد یزد و همچنین احتمال سقوط به دسته دو اظهار داشت: نیم فصل دوم وضعیت نسبتا خوبی داشته ایم. از ۹ بازی که در دور برگشت انجام داده ایم ۱۱ امتیاز کسب کردیم. با توجه به اینکه سه تیم به دسته دو سقوط خواهد کرد و تیم چهارم نیز به پلی آف می رود، اگر بتوانیم در بازی هفته بعد به پیروزی برسیم سهمیه لیگ یک را از دست نمی دهیم.

وی در خصوص بازی هفته آینده این تیم افزود: آخرین بازی ما با تیم گل گهر سیرجان می باشد که این بازی برای ما مرگ و زندگی است. این تیم هم همانند ما برای بقا در لیگ یک تلاش می کند و به همین دلیل بازی بسیار حساسی برای هر دو تیم خواهد بود. انشالله با حضور هواداران فوتبال دوست استان و با تلاش بازیکنان و کادر فنی بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :