باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اظهارات سرپرست سابق این باشگاه واکنش نشان داد.

باشگاه استقلال

به گزارش تبریزمن، در پی صحبت‌های مغرضانه سرپرست سابق استقلال نسبت به مدیریت باشگاه و نحوه ی اداره تیم توسط سرپرست و سرمربی ضمن احترام به ایشان و ارج نهادن به زحمات‌شان و همچنین دعوت وی به رعایت انصاف و حفظ اخلاق ذکر فقط چند نکته ضروری است:

۱. باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران، احترام همه پیشکسوتان این باشگاه را برخود واجب می‌داند، حتی آنهایی که یک روز پیراهن مقدس این تیم را به تن داشته و یا در این باشگاه مسئولیتی داشته‌اند. اما گاهی اوقات، برخی عزیزان بیان مصاحبه‌های خارج از چارچوب فنی و حاشیه ساز را حق طبیعی خود می‌دانند که بدون تردید باید این حق را برای باشگاه استقلال نیز قائل باشند که در مقام پاسخگویی برآید.

۲. جناب آقای میرشاد ماجدی، سرپرست سابق استقلال در مصاحبه‌ای به بیان برخی مسائل در خصوص کرار جاسم، تنظیم قرارداد، الزامات اردوی شبانه روزی، مدیریت، سفر مربیان و … پرداخته است. باشگاه استقلال انتظار دارد عزیزان و پیشکسوتانی که در حال حاضر در این باشگاه مسئولیت ندارند، به بیان صحبت‌های خطی و جریان دار نپردازند.

۳. چنین صحبت‌هایی به جز بر هم زدن آرامش تیم و شادکردن مخالفان، نتیجه‌ای در بر ندارد. در صورت ادامه این گونه صحبت‌ها، باشگاه استقلال نیز ناچار است به بیان برخی ناگفته‌ها در خصوص دوران مسئولیت داشتن این افراد و بررسی استانداردهای مورد اشاره در زمان سرپرستی آقایان بپردازد که بدون تردید مورد خوشایند و رضایت طرفین نبوده و خاطر هواداران را مکدر خواهد کرد.

انتظار می‌رود دوستانی که علی‌رغم تلاش وافر برای ماندن به دلیل محدودیت فضای خدمت و اختلاف سلیفه فرصت همکاری با باشگاه برای آنها فراهم نشده است با رعایت انصاف، اخلاق را سر لوحه کار خود قرار دهند و با انجام مصاحبه‌های خویش باشگاه را وادار به پاسخگویی نکنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :