عصر دیروز در مراسمی باشگاه دبیری تبریز از مدال‌آوران و مربیان پارالمپیکی آذربایجان‌شرقی تجلیل به عمل آورد.

به گزارش تبریزمن، باشگاه دبیری تبریز از بهزاد زادعلی اصغر، امیر پور رضوی و اسد‌اله عظیمی سه مدال‌آور آذربایجان‌شرقی در بازی‌های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ تجلیل به عمل آورد. زاد‌علی اصغر و پوررضوی در فوتبال به مدال نقره این رقابت‌ها دست یافته و عظیمی هم در پرتاب وزنه به مدال برنز رسیده بود.

همچنین از از مربیان اعزامی به ریو بهمن رضایی در رشته دوومیدانی و احمد دلجوان در رشته وزنه‌برداری و تنها داور ایرانی حاضر در مسابقات والیبال نشسته ابراهیم فیروزی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم از صادق مهریار گزارشگر تبریزی که ۴ مدال طلا و نقره پارالمپیک در کارنامه خود دارد و سجاد حسین زاده مربی تیم ملی فوتبال نابینایان در پارالمپیک لندن نیز قدردانی شد.

بخش دیگری این مراسم به تقدیر و تشکر از نخستین گزارشگر فوتبال از رادیو تبریز اختصاص داشت و از علی‌اصغر وطن‌پرست که در بازی‌های تخت جمشید گزارش تیم‌های تبریزی را بر عهده داشت، تجلیل به عمل آمد.

اهدا جوایز توسط شهرام دبیری رییس شورای اسلامی کلانشهر تبریز، عابد‌زاده عضو شورای اسلامی شهر تبریز، افشین و فرزین دبیری رییس هیات مدیره و قائم مقام باشگاه دبیری تبریز صورت گرفت.

اجرای این برنامه برعهده جواد خیابانی گزارشگر نامی تلویزیون ‌بود. این اولین اجرای خیابانی بعد از عملی بود که در بیمارستان بین‌المللی تبریز انجام داده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :