رئیس هیئت مدیره باشگاه دبیری تبریز گفت: باشگاه دبیری تبریز در رده‌های پایه رشته‌های فوتبال و فوتسال در تبریز پیشتاز می‌شود.

به گزارش تبریزمن، افشین دبیری اظهار داشت: باشگاه دبیری تبریز از بدو تاسیس توجه خاصی به تیم‌های رده پایه داشته و امروز در تمام رده‌های فوتبال و فوتسال تیمداری می‌کند.

وی گفت: در فوتبال در حالی در رده‌های پایه تیمداری می‌کنیم که تیم بزرگسالان نداشته و هدف ما از تشکیل تیم‌های پایه رشد و شکوفایی فوتبال تبریز و فراهم کردن زمینه پرورش بازیکنان مستعد است و افتخار خواهیم کرد که از تیم‌های دبیری بازیکنانی به تیم ملی دعوت شوند.

دبیری گفت: در لیست اخیر تیم ملی نونهالان کشور نام پویا بهشتی از باشگاه دبیری به چشم می‌خورد که تنها بازیکن دعوت شده از آذربایجان‌شرقی است و قطعا در آینده تعداد بیشتری از بازیکنان تیم‌های دبیری به تیم‌های ملی راه خواهند یافت.

وی گفت: تیم نونهالان دبیری تبریز در لیگ برتر مرحله اول را با اقتدار به پایان برده و به مرحله نهایی و ۱۰ تیم برتر صعود کرده است و امیدواریم در این مرحله نیز شاهد درخشش این تیم باشیم و تیم جوانان دبیری نیز در لیگ مناطق با شایستگی به دور بعدی صعود کرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه دبیری تبریز گفت: در فوتسال نیز تیم‌های امید و جوانان دبیری جزو تیم‌های موفق مجموعه دبیری بوده و انشاالله سال آینده تیم امید دبیری در فوتبال را هم تشکیل خواهیم داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :