دوران خدمت سربازی فرید بهزادی‌کریمی در تیم تراکتورسازی در آذرماه سال ۹۴ به اتمام می‌رسد و مسئولان باشگاه صبای قم خواهان بازگشت این بازیکن تحت قراردادشان به تمرینات شده‌اند.

باشگاه تراکتورسازی اخیراً با ارسال نامه‌ای به باشگاه صبای قم، خواستار ماندن کریمی تا پایان فصل در جمع سرخپوشان تبریزی شده بود که باشگاه صبا با این موضوع مخالفت کرد.

با وجود مخالفت باشگاه صبا با این قضیه، مسئولان باشگاه تراکتورسازی در نظر دارند نشستی با مسئولان باشگاه صبا برگزار کرده و پیشنهاد جدیدی را برای ماندن کریمی در تیم‌شان تا پایان فصل، مطرح کنند.

چنانچه باشگاه صبا تحت هیچ شرایطی حاضر نباشد با ماندن کریمی در تبریز موافقت کند، آن‌وقت باشگاه تراکتورسازی خواستار ماندن کریمی در این تیم تا پایان نیم فصل خواهد شد که احتمالا این خواسته با موافقت صبایی‌ها همراه شود.

این موضوع در حالی است که فرید بهزاد کریمی در مصاحبه اخیر خود گفته است:  من تابع دو باشگاه هستم. واقعیت این است که فوتبالم را مدیون باشگاه صبا هستم و از این تیم به فوتبال ایران معرفی شدم اما از شرایطم در تراکتورسازی هم راضی هستم. در تراکتورسازی دوران خوبی داشته ام و با هواداران این تیم انس گرفته ام. نمی دانم شرایط برایم چطور رقم می خورد. امیدوارم دو باشگاه با هم تعامل کنند و تصمیمی گرفته شود که به سود همه باشد.

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی نیز در آخرین اظهار نظر خود، در خصوص جدایی فرید بهزاد کریمی توضیح داده است: فرید کریمی با باشگاه صبا قرارداد دارد و سعی خواهیم کرد رضایتنامه اش را دریافت کنیم. درباره حمودی و عبدالله زاده هم سعی می کنیم مشکل را حل کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :