به گزارش تبریزمن، مهرداد طهماسبی دروازه بان تیم تراکتورسازی، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تمرینات تیم گفت: شرایط از همه لحاظ خوب است، زمین، آب و هوا و بازیکنان همه خوب، فقط تنها مشکلی که وجود دارد از باشگاه می خواهیم یکسری مشکلاتی که برای بازیکنان همچنان وجود دارد را حل کند تا بتوانیم در بازی روز جمعه عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که روز جمعه با وجود اینکه شماره یک به وی داده شده است چه کسی به عنوان دروازه بان اول خواهد بود اظهار داشت: من در تمام تمرینات تلاش خود را می کنم، با آقای اخباری خیلی زود صمیمی شده ایم و هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد. دروازه بان اول مهم نیست، تیم سه امتیاز بازی را کسب کند، دل هواداران را شاد کنیم هیچ فرقی ندارد. در بازی روز جمعه نیز با نظر و صلاحدید کادر فنی دروازه بان اول مشخص خواهد شد.

طهماسبی در خصوص آمادگی خود برای این بازی افزود: خوشبختانه اردوی خوبی در تهران سپری کردیم، نه تنها من بلکه دیگر بازیکنان تیم از آمادگی بدنی و روحی بالایی برخوردار هستیم.

وی در خصوص بازی روز جمعه با نفت تهران ادامه داد: از هواداران تراکتورسازی خواهشی دارم، جو بازی با نفت را سنگین نکنند، این بازی را همانند دیگر بازی ها بدانند. تمام فکر و ذکر ما برای کسب سه امتیاز بازی خواهد بود. اگر بتوانیم استارت لیگ را با پیروزی بزنیم راهمان هموار تر خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :