به گزارش تبریزمن، دکتر علی اکبر محمد زاده، ظهر امروز با حضور در باشگاه گسترش فولاد تبریز ضمن دیدار با رییس هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه از امکانات  ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد تبریز بازدید نمود.

 

دکتر محمد زاده در حاشیه این بازدید با حضور در محل تمرین شاگردان فراز کمالوند، طی اظهاراتی، بیان داشت: همانگونه که در چند سال اخیر شاهد بوده ایم فوتبال ایران گام های خوبی را در راستای حرفه ای شدن برداشته و بر این اساس بازیکنان و مربیان تیم ها نیز می بایست با رعایت اخلاق حرفه ای، روحیه پهلوانی ورزش را زنده نگه دارند.
رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با ذکر حدیثی از پیامبر اسلام (ص) بیان داشت: شهرت آفت دین است و با توجه به اقبال عمومی به فوتبال، بازیکنان و مربیان نباید در فضای کبر و غرور قرار گیرند و همواره باید فروتنی و جوانمردی را در سرلوحه کار خود قرار دهند.
محمد زاده در پایان اظهاراتش، ابراز داشت: بحمدالله باشگاه گسترش فولاد یکی از مجموعه های پایبندی به اصول اخلاقی و اعتقادی است و امیداوریم با ادامه این روند و همچنین کسب موفقیت های بیشتر، شاهد اعتلای جایگاه این باشگاه در سال های آتی باشیم.

همچنین حمید حسین زاده، رییس هیأت مدیره باشگاه گسترش فولاد تبریز نیز با ابراز خشنودی از حضور دکتر محمد زاده در باشگاه گسترش فولاد، بیان داشت: همانگونه که اشاره شد، پایبندی به اصول اعتقادی و اخلاقی دراولویت سیاستگذاری های باشگاه گسترش فولاد قرار دارد.
حسین زاده با تاکید بر ارجحیت حفظ روحیه پهلوانی و جوانمردی در ورزش اظهار داشت: باشگاه گسترش فولاد در طول عمر هشت ساله خود، موفقیت های درخوری را کسب کرده که تمامی آنها در وهله اول زیر سایه الطاف خداوند متعال و بعد از آن حاصل نیت خیر مدیریت کلان مجموعه در ایجاد بستر مناسب و پاک برای بروز استعدادی و همچنین کمک به بالا بردن نشاط اجتماعی جوانان است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :