بازیکن تیم ملی والیبال ایران و فصل گذشته تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: هنوز با شهرداری  به توافق نرسیده‌ام و بالای ۹۰ درصد توافقی بین ما برای تمدید قرارداد هنوز به وجود نیامده است ولی هنوز هیچ‌چیز در مورد ماندن با رفتم معلوم نیست.

به گزارش تبریزمن، مهدی مرندی بازیکن تیم ملی والیبال ایران و بازیکن فصل گذشته تیم والیبال شهرداری تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت: از طرف تیم والیبال شهرداری به من برای تمدید قرارداد پیشنهاد داده شده است ولی هنوز بالای ۹۰ درصد توافقی بین ما به وجود نیامده است.

 وی افزود: هنوز با هیچ تیمی  صحبتی برای ثبت قرارداد نداشته‌ام و در حال بررسی پیشنهادها و مذاکره با تیم والبیال شهرداری تبریز هستم تا در آینده تیم موردنظر خودم را انتخاب کنم .

 مرندی گفت:اصلی‌ترین مشکل من با شهرداری تبریز در مسائل مالی است و به همین دلیل امکان جدا شدن من از تیم شهرداری تبریز وجود دارد.

بازیکن فصل گذشته تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: هنوز هیچ‌چیز قطعی نیست ولی از الآن هیچ‌چیز قابل پیش‌بینی نیست و هم امکان ماندم است و شاید هم از این تیم جدا شوم.

مرندی گفت: مسابقات بسیار خوبی را در لیگ جهانی داشتیم و خوشحالم که من در کنار تیم ملی ایران حضور داشتم و برای این تیم کمک کردم که امیدوارم در مسابقات بعدی نیز بتوانم برای تیم ایران مفید باشم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :